Dr. Dt.

Recep Atalay

Diş Hekimi, Endodonti (Kanal Tedavisi) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Endodonti, Kök Kanal Tedavisi, Diş Hassasiyeti... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

10 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş kanaması

  Kanal tedavisi olduktan bikac ay sonra kanamaya başladı ağrı çekmiyorum fakat yemek yedikten sonra falan kanıyor veya sabah uyandığımda ağzımda dilimin üstünde tabaka oluşmuş oluyor kan tadı veren bi his oluşturuyor ne yapmam gerekiyor.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Recep Atalay

  Dr. Dt. Recep Atalay

  Kanamanın dişeti iltihabından kaynaklandığını düşünüyorum. kanal tedavisi ile ilişkili olma ihtimali zayıf. en kısa zamanda diş hekiminize başvurun. geçmiş olsun.

 • Dişte kanama

  Merhaba iyi günler 2 ay önce kanal tedavisi yaptırmştım ve bugun ağız dolusu şeklinde kanadı ve 3 cm kadar damar çıktı sinir gibi. bunun nedeni nasıl olur öğrenebilir miyim acaba ilk defa böyle bi durumla karşılaşıyorum çünkü durduk yere biranda kanamaya başladı anlam veremedim

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Recep Atalay

  Dr. Dt. Recep Atalay

  Merhaba öncelikle geçmiş olsun. karşılaştığınız kanama olayının 2 ay önce yapılan kanal tedavisi ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. dişeti iltihabı olgularında kanama sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. diş hekiminize muayene olmanızı tavsiye ederim. çoğunlukla temizliğin (fırçalama ve diş ipliği il... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Recep Atalay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.