Uzm. Dt.

Özer AKINCI

Diş Hekimi, Diş Protez Uzmanı - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

187 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • 571diş

  Merhaba hocam.annem dış çekimi yapılacak yalnız 3 gündür çekim yapılamıyor dış etleri bozulmuş artık .tansiyonu cikiyo düsuremiyolar .imza istiyorlar cekmek icinn ne yapmalıyız. yardımcı olurmusunuzz...

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dt. Özer AKINCI

  Uzm. Dt. Özer AKINCI

  Tansiyon ilacı ile tansiyon kontrol altında olmalı. adrenalin içermeyen citanest gibi bir anestezi kullanılmalı. çekim yapılmadan 2 gün önce antibiyotik kullanmaya başlanırsa enfeksiyon riski minimum olur.

 • Arkadan diş çıkması

  Merhaba. ustte sagda keeici dislerimin arkasinda bir dis daha cikti. ucu ondekine gore daha sivri ve o disin, dis eti cok agriyor. nedenboyle oldu? ne yapmaliyim? eger disciye gidersem aci verici bir tedavi olur mu acaba?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dt. Özer AKINCI

  Uzm. Dt. Özer AKINCI

  Dişin nerede çıktığını anlamadım, yaşınız kaç acaba? bu durmda bir diş hekimine korkmadan başvurunuz.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Özer AKINCI Kimdir?

Uzm. Dt. Özer AKINCI, lisans öncesi öğrenimini 1995 yılında Isparta Anadolu Lisesi'nde (İngilizce-Almanca) bitirmiştir. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2000 yılında tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 2002-2005 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda "Renk sistemleri ve rengin spektrofotometrik analiz yöntemi ile belirlenmesi" konulu bitirme tezi ile lisansüstü derecesini ve Protez Uzmanı (Msc. Dt.) unvanını almıştır. 2005-2008 yılları arasında ise Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Oral İmplantoloji Anabilim Dalı'nda eğitimini de tamamlayarak İmplantoloji Uzmanı olmuştur.

2001 yılından beri Diş Hekimliği Protetik tedavisi, Cerrahisi ve İmplantoloji dallarında pek çok yurtiçi ve yurtdışı kongre, seminer ve sempozyuma katılmış olan Uzm. Dt. Özer AKINCI'nın uzmanlığı ile alakalı pek çok bilimsel çalışma ve yayını bulunmakta olup kendisi iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

10 yıl boyunca Türkiye'nin en saygın özel hastane ve ağız diş sağlığı merkezlerinde görev yapmış olan Uzm. Dt. Özer AKINCI, 2011 yılından beri kurucusu olduğu ve Mecidiyeköy'de hizmet veren Dent Avrupa Diş ve Estetik Kliniği'nde profesyonel olarak mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

İletişim bilgileri


 • Uzm. Dt. Özer AKINCI Diş ve Estetik Merkezi
  AdresTeşvikiye Mah. Hakkıyeten Cad. Fulya Terrace Residence, Center 2 Blok No:13 D:19 Fulya  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hastalarının Yorumları (1)

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

celal osman

İlgili bir doktor başarılar dilerim kendisine 15-04-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dt. Özer AKINCI tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.