Uzm. Dr.

Ömer POLAT

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 433 41 63
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Ömer POLAT Kimdir?

1987 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Dr. Ömer Polat ilk ve orta öğretimini Antalya’nın Alanya ilçesinde tamamlamıştır. Lise eğitimini yine Alanya’da Özel Ufuk Fen Lisesinde tamamlayarak 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır. 2010 yılında başarıyla tamamladığı lisans eğitiminin hemen ardından aynı yıl içerisinde Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır. Doktora eğitimi boyunca yurtiçi ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunum yapmıştır. Yine doktora eğitiminde ortodontide kullanılan ark telleri ve ortodontide hipnoz ile hasta kooperasyonunun arttırılması adlı seminerleri hazırlayıp sunmuştur. Aynı zamanda lingual ortodonti, şeffaf plak ile ortodontik tedavi gibi birçok farklı alanda sertifikalar alarak ortodontideki yenilikleri de eğitimi sürecinde takip etmiştir. Doktora tezini ortodontik tedavinin hasta psikolojisi ve oksidatif stres üzerine etkileri ile ilgili yaparak doktora eğitimini 2014 yılında tamamlamıştır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 41 63

Son Cevapladığı Sorular

 • Çene ameliyatı

  Alt çenem önde ve üst çene dişlerim ayrık olduğu için arka dişerim çarpışık şekilde. ameliyat olmam gerektiğini söylediler.ameliyatı 3-4 yıl sonra yapılacak dediler ortodontik tedaviyi ise ameliyat sonrası yapacağını söylediler yaşım 18 ne yapmalıyım

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Ömer Polat

  Uzm. Dr. Ömer Polat

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 41 63

  Merhaba muayene etmeden net birşey söylemek mümkün değil malesef

 • Diş lekesi sorunu ?

  Kola ve çay içiyorum.ama cok fazla icmiyorum.6 aydır sigara iciyorum yarim paket günde.dişlerimi fırçalamama ragmen diş lekesi oldu.diş lekesi bu kadar kolay oluyor mu? ve diş dolgusu yüzünden leke olur mu? nasıl lekeden kurtulunur.?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Ömer Polat

  Uzm. Dr. Ömer Polat

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 41 63

  Merhaba detaylı bilgi için muayene olmaya gelmeniz gerekir ?

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ömer POLAT tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.