Dt.

Oktay DÜLGER

Diş Hekimi, Endodonti (Kanal Tedavisi) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Protez, Diş Hassasiyeti, Kök Kanal Tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

9 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Daha once kanal yapilmis disin cekime gitme ihtimali

  Merhabalar.20lik dis cekimi tedavisi icin hastaneye gittigimde rontgenimi cektiler ve orada 2 kanal disimin dogru yapilmamis oldugu;sinirlerin acik bulundugu ve enfeksiyon ve ya benzeri bir sey kaptigini ve dislerimin tekrar bir an once kanal yapilmasi gerektigini,buyuk ihtimal ikisininde cekilecegi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dt. Oktay DÜLGER

  Dt. Oktay DÜLGER

  Endodonti uzmanından fikir almanızda fayda var. kanal tedavisi iyi bile yapılmış olsa üzerindeki dolgu veya diş sizdeki gibi kırılırsa oradan enfeksiyon kapması olasıdır. dişlerin çekime gitmesinden önce yapılabilecek başka tedavi seçenekleri vardır. acil değil ama ne kadar çabuk, o kadar iyi.

 • Sağ en arka diş ağrisi

  Merhaba sağ en arka alt dişimde ve onun üstünde zaman zaman ağrılar oluyor ve cene altından kulağımın arkasına kadar sızlıyor. genelde geceleri bazen oluyor gündüzleride aynı şekilde ve ön dişime kadar alt üst diş etlerimde sızlıyor sol tarafta hiç bir sorun yok nedeni ne olabilir?

  Doktor Cevabı:
  Dt. Oktay DÜLGER

  Dt. Oktay DÜLGER

  Büyük olasılıkla özellikle geceleyin dişlerinizi sıkıyor/gıcırdatıyorsunuz (bruxizm). bir dişhekimine gitmenizi öneririm.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dt. Oktay DÜLGER tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.