Dr.Öğr.Üyesi

Mustafa Ateş

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Ortodonti, Lingual Ortodonti, Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti), Ortodontik tedavi, Şeffaf braketler... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

51 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş teli tedavisi

  İsmim burcu 25 yaşındayım .hocam benim ön iki dişim çarpık diş teli takmak istemiyorum.alt dişlerim düz taktırmaktan başka çarem yoksa alt dişlerime daha önce görüştüğüm doktor iki taraflı takılacağını söyledi nedeni sorabilir miyim ?fiyat aralığı ile ilgili bilgi almak istiyorum.takılcaksa da bir... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Ateş

  Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Ateş

  Tedavi süresi , maliyeti ve kapsamı ağzınızın durumuna göre değişebilir dolayısıyla bu konuda sizi muayene etmeden bilgi vermemiz sağlıklı olmaz. arzu ederseniz kliniğimizde sizi muayene edip daha detaylı bilgi verebiliriz.

 • Dişlerim küçük

  Hocam benim dişlerim küçük tırtıklı ve sarı. dişlerimden dolayı rahatça sırıtmalı fotoğraf çekilemiyorum. diş eti kesme ameliyatı olmak istiyorum ama benim dudaklarım çok ince ince dudağa büyük dişler kötü olur mu? bide tahmini olarak fiyat öğrenebilir miyim. tabii görmeden veremezsiniz ama en azınd... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Ateş

  Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Ateş

  İyi günler sorunuz maalesef benim uzmanlık alanıma girmiyor. periodontoloji uzmanına sorunuzu sorarsanız çok daha sağlıklı olur.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Mustafa Ateş Kimdir?

1977 yılında İstanbul’da doğdu. 1987-1995 yılları arası Nişantaşı Anadolu Lisesi’nde eğitim aldı. 1995-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde diş hekimliği eğitimi aldı. 2001-2008 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Ortodonti alanında doktora eğitimini tamamladı.

Bugün Ortodonti konusunda sahip olduğu tecrübeleri sizlerle muayenehanesinde paylaşmakta olan Dr. Mustafa Ateş, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında Yrd. Doç. Dr. olarak görev yapmaktadır. Dr Mustafa Ateş, Türk Ortodonti Derneği, Amerikan Ortodonti Derneği (American Association of Orthodontics) , Dünya Ortodontisler Birliği (World Federation of Orthodontics) ve Roth Willams International Society of Orthodontics (Uluslararası Roth Williams Ortodonti Birliği) üyesidir.

Dr. Mustafa Ateş doktora eğitimini takiben Excellence in Orthodontics: In search of esthetics and function according to Roth Philosophy konulu 2 yıllık kurs programını da başarıyla bitirmiştir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Sarıyer Ortodonti
  AdresMesarburnu Cad. Baştımar2 Ap. No: 77/1 Sarıyer/İstanbul  Sarıyer, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Ateş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.