Yrd. Doç. Dr. Dt.

Mustafa ATEŞ

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Ortodonti, Lingual Ortodonti, Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti), Ortodontik tedavi, Şeffaf braketler... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Dişler arasındaki boşluk

  Merhabalar üst çenemde önceden çekilmiş bir diş vardı ve yanındaki dişte apse yaptığı için çekilmesi gerekiyor. önceden çekilen diş ile ön dişlerin arası kapandığı için implant sığmıyordu ve yanındaki dişte çekileceğinden dişlerin yapısı bozulacak. benim sormak istediğim sağ azıları geriye alarak ya... devamı

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Dt. Mustafa ATEŞ

  Yrd. Doç. Dr. Dt. Mustafa ATEŞ

  Merhabalar ortodontik tedavi ile implant için gereken boşlukları oluşturak mümkündür, fakat olabilirliliği ve sağlıklı bir bilgi vermek için görmek gerekir.

 • Damaktan cikan dis

  Ben 19 yasindayim. 2 sene once dis hekimine gittim ve rontgen cektiginde ust damagimda bir dis buldu. damagimdaki dis henuz cikmadi. nasil tedavi olabilirim?

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Dt. Mustafa ATEŞ

  Yrd. Doç. Dr. Dt. Mustafa ATEŞ

  İlgili videoyu incelerseniz bir fikir verebilir https://youtu.be/0_y5qz9ifyy

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Mustafa ATEŞ Kimdir?

1977 yılında İstanbul’da doğdu. 1987-1995 yılları arası Nişantaşı Anadolu Lisesi’nde eğitim aldı. 1995-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde diş hekimliği eğitimi aldı. 2001-2008 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Ortodonti alanında doktora eğitimini tamamladı.

Bugün Ortodonti konusunda sahip olduğu tecrübeleri sizlerle muayenehanesinde paylaşmakta olan Dr. Mustafa Ateş, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında Yrd. Doç. Dr. olarak görev yapmaktadır. Dr Mustafa Ateş, Türk Ortodonti Derneği, Amerikan Ortodonti Derneği (American Association of Orthodontics) , Dünya Ortodontisler Birliği (World Federation of Orthodontics) ve Roth Willams International Society of Orthodontics (Uluslararası Roth Williams Ortodonti Birliği) üyesidir.

Dr. Mustafa Ateş doktora eğitimini takiben Excellence in Orthodontics: In search of esthetics and function according to Roth Philosophy konulu 2 yıllık kurs programını da başarıyla bitirmiştir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Sarıyer Ortodonti
  AdresMesarburnu Cad. Baştımar2 Ap. No: 77/1 Sarıyer/İstanbul  Sarıyer, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Yrd. Doç. Dr. Dt. Mustafa ATEŞ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.