Dt.

Murat CENGIZ

Diş Hekimi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diş Eti Renklenmeleri, Apse Insizyonu Ve Drenajı, Diş Eti Hastalıkları, Estetik diş hekimliği uygulamaları, Lazer cerrahisi, Diş taşı temizliği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

8 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Murat bey iyi akşamlar; 2 yil önce alt çenede iltihap vardı o bölgedeki 6

  Murat bey iyi akşamlar; 2 yil önce alt çenede iltihap vardı o bölgedeki 6 'ya yakın dişim sallanıyordu.diştaşı temizliği yaptırdım sorun ortadan kalktı.bu hafta da ağzımda bir sızı oluştu.geçen seferki gibi olmasada ağzında ağrı ve yine aynı bölgede diştaşı var...temizletsem yine sorun ortadan kalk... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dt. Murat Cengiz

  Dt. Murat Cengiz

  Nihal hanım, büyük ihtimalle yine aynı sorunu yaşıyorsunuz.ancak dişeti hastalığı ilerleyici olduğu için 2 yılda bir miktar doku kaybı olasıdır. sadece diş temizliği değil subgingival küretaj veya dişeti ameliyatı olmanız gerekebilir. en kısa zamanda bir diş hekimine başvurunuz.geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Murat CENGIZ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.