Doç. Dr. Dt.

Meltem KORAY

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, Çene Tümörü, Çene Şekil Bozuklukları, Gömülü diş çekimi, Dental implant, Gömük diş operasyonları... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

52 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Üst çene ameliyatı

  Hocam merhaba ben melikşah. 24 yaşındayım. hukuk fakültesi öğrencisiyim. üst çenem dar ve geride. ameliyat olmam gerekiyormuş. özelde çok yüksek fiyatlar veriyorlar. bu ameliyatı fakülte hastanelerinde sgk karşılıyor mu? şimdiden teşekkürler. sağlıcakla kalınız.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Dt. Meltem KORAY

  Doç. Dr. Dt. Meltem KORAY

  Bildiğim kadarıyla tüm ücretlerin karşılandığı bir fakülte hastanesi yok.

 • Yanağım da asimetrik bozukluğu var

  Merhaba hocam sağ yanağım sol yanağıma göre daha şiş ve kemik yapısı daha geniş 2 hafta oldu sağ yanağım şişmiş halde sol yanağıma 1 ay önce dolgu yaptırdım yemek yediğinde sağ tarafı kullandım ve dillerin ağrımıyor sebebi nedir hangi doktora gitmeliyim

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Dt. Meltem KORAY

  Doç. Dr. Dt. Meltem KORAY

  Sürekli olarak sağ tarafınızla yemek yiyorsanız o taraftaki kaslar daha çok çalıştığı için asimetri yaratabilir. veya sağ tarafınızda bir kist veya tümör asimetriye sebep olabilr. çene cerrahına gitmeniz uygundur.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Doç. Dr. Dt. Meltem KORAY tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.