Dt.

Hasan Aydilek

Diş Hekimi - İstanbul

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Çocuklarda Diş Enfeksiyonları, Diş Ağrısı, Diş Eti Görünmesi, Hareketli protez, Ortodontik tedavi, Kompozit dolgu... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  343 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Hasan Aydilek Kimdir?

  Dt. Hasan AYDİLEK, lisans öncesi eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 

  2000 - 2001 yılları arasında Özel Yenibosna Hastanesi'nde, 2001 - 2002 yılları Özel Medicana Hastanesi'nde, 2002-2006 yılları arasında Özel Nene Hatun Hastanesi'nde diş hekimi olarak görev yapmıştır. 2006 yılından 2011 yılında kadar özel muayenehanede çalışmış ve 2011 itibariyle Dora Hospital'da hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.

  Dt. Hasan AYDİLEK, pek çok mesleki kurs ve seminere katılmış olup, sertifika sahibi olmaya hak kazanmıştır. Sendax implant kursu (2003 İstanbul), Ortotek ortodonti Semineri (2004 İstanbul), Dişhekimliğinde laser uygulamaları kursu (2005 istanbul), Oral implantolojide laser kullanımı semineri (2005 İstanbul), Estetik Dişhekimliğinde laser uygulamaları semineri (2006 Antalya), Oral implantolojide estetik planlama kursu (2007 İstanbul), Oral implantolojide ileri cerrahi uygulamalar (2007 İstanbul), Quintessence sempozyumları (2007), Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği 1. ve 2. kış seminerleri (2009 İstanbul), Er-yag ve diyot laser kursu (2010 İstanbul), Uygulamalı Diyot Laser kursu (2010 İstanbul) gibi pek çok kursun ve eğitimin yanı sıra Türk Dişhekimleri Birliği tarafından düzenlenmiş olan çeşitli kongrelerde yer almıştır.

  İyi derecede Almanca ve İngilizce bilmekte olan Dt. Hasan AYDİLEK, Diş Hekimleri Odası ve Estetik  Diş Hekimliği Akademisi Derneği üyesidir. 

  Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Dt. Hasan Aydilek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .