Dt.

Güliz Karacaoğlu

Diş Hekimi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı), Şeffaf Plak Tedavisi, Pembe Estetik, Estetik dolgu, Lazer cerrahisi, Beyazlatma... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş kaplama

  İyi akşamlar güliz hanım dişlrmi devlt hastnsnde köprü kaplma yaptrdm artık yapskanı tutmuo muane ücrtlimi fyt istyrm

  Doktor Cevabı:
  Dt. Güliz Karacaoğlu

  Dt. Güliz Karacaoğlu

  Cevabınız size mesaj olarak iletilmiştir.

 • Diş tedavisi

  Merhaba, diş tedavilerinde aneztezi igne yaptırmadan uyuşturucu jeller le filan tedavi seçeneği mumkunmu , hastanın isteğine göre böyle bişey kabul eden doktor bulabilirmiyim ? igneden çok korkuyorum yan etkisinden daha doğrusu. acı olayına dayanıklıyim , benim korkum sadece bayılmak nefes alamamak... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dt. Güliz Karacaoğlu

  Dt. Güliz Karacaoğlu

  Merhaba cüneyt bey. bahsettiğiniz diğer yöntemler diş tedavileri için yeterli derinlikte uyuşukluk sağlamaz. sadece iğnenin acısını hissetmemeniz için yüzeysel bir uyuşukluk yaratır. daha önce anlattığınız gibi bir problem mi yaşadınız? böyle bir komplikasyon sadece alerjiniz var ise oluşur. bunu... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Güliz Karacaoğlu Kimdir?

Dt. Güliz KARACAOĞLU, 1989 yılında Edirne'de doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Özel Erdem Koleji'nde ve Gaziantep Vehbi Dinçerler Fen Lisesi'nde tamamlamasının ardından Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2012 yılında tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Mezuniyetinin hemen ardından profesyonel çalışma hayatına İstanbul'da Özel Dentavita Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde başlamıştır. 2014 yılının ilk aylarında Diş Hekimi Bilal Başel ile birlikte Kadıköy'de kurmuş oldukları diş kliniğinde 2015 yılı itibariyle kendi adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Dental estetik, diş beyazlatma, diastema kapatma, dental laminalar, debonding, dental implant, botoks, ortodonti uygulamaları gibi diş sağlığının estetikle buluştuğu tedaviler, özel ilgi alanları arasında bulunan Dt. Güliz KARACAOĞLU, diş kliniğinde her tür diş hekimliği hizmetini başarıyla sunmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Dt. Güliz KARACAOĞLU Mauyenehanesi
  AdresOsmanağa Mah. Serasker Cad. İsmetbey Apt. 29/2  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Güliz Karacaoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.