Dt.

Gökhan BAL

Diş Hekimi - Afyon Karahisar

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Lazerli Diş Bakımı, Periodontal Plastik Cerrahisi Yumuşak Doku Greftleri, Apikal Rezeksiyon, Ortodontik tedavi, Sedasyon ile diş tedavisi, Estetik dolgu... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

15 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Öncelikle iyi günler hocam benim sorunum köpek dişlerim biraz yukari çik

  Öncelikle iyi günler hocam benim sorunum köpek dişlerim biraz yukari çikti ve bir çürüğüm var diş teli taktirmayi düşünüyorum 20 yaşima gelmiş olmama rağmen dişçiden korkuyorum diş teli takilirken aci olurmu şimdiden teşekkürer

  Doktor Cevabı:
  Dt. Gökhan Bal

  Dt. Gökhan Bal

  Iyi günler eyüp bey.tel taktırırken ağrınız olmaz.aslında diğer tedaviler sırasında da ağrınız olmaz çünkü aestezi yapılarak çalışılıyor. geçmiş olsun

 • Merhaba doktor bey, 2 ay önce diş ağrısı sebebiyle doktora gitmiştim. diş h

  Merhaba doktor bey, 2 ay önce diş ağrısı sebebiyle doktora gitmiştim. diş hekimi diş etinden kaynaklanabilir dedi. sadece o dişi çevreleyen diş etini değil, bütün diş etlerini 10 dakikada temizledi. bunu bir el aletiyle yaptı. böyle bir uygulama var mı? yaptığı işlemin amacı nedir? normalde diş etle... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dt. Gökhan Bal

  Dt. Gökhan Bal

  Meslektaşımız diş taşı temizliği yapmış. ancak o günkü şartları görmeden teşhisini yargılamam uygun olmaz. geçmiş olsun

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Gökhan BAL Kimdir?

Diş Hekimi Gökhan Bal

1976 yılında Çankırı da doğdum. İlkokulu Erzurum Oltu ve Pasinler ilçelerinde tamamladım. İlkokul sonrasında Samsun Anadolu Lisesini Erzurum birincisi olarak kazandım. Orta öğretimimi orada tamamladım. Atatürk Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’ni kazandım ve Diş hekimliği eğitimimi aldım.
2001 yılında mezun olarak İzmir de çeşitli yerlerde çalıştım.2003 yılında Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesine  yerleştim. Burada farklı adreslerde kliniğimi geliştirerek  çalıştım. Son olarak şu anki adresime Kliniğimi taşıdım.
Meslek hayatım boyunca sayısını bilmediğim kadar operasyonel çekim  (gömük diş,20 yaş dişi  v.b.) ,hassas tutuculu protez, parsiyel ve total protez, normal çekim ,dolgu ,estetik dolgu ,lazer beyazlatma ve iki binin üzerinde implant operasyonu deneyimim var. Bu tedavilerin hepsi ile ilgili eğitim sertifikalarım var. Mesleki alanda yeni tedavi yöntemlerine ve meskleki teknolojiyle çok ilgiliyim.

Bildiğim dillerden bahsetmek gerekirse Orta seviyede İngilizce, başlangıç seviyesinde Rusça ve Almanca bilmekteyim.

Kitap okumayı , motorsiklet ile uzun gezilere çıkmayı severim. Yaklaşık 60 bin km lik motorsiklet sürüşü deneyimim var. Tabi ki teknik sürüş konusunda da bilgime güvenerk bu kadar kilometre yaptım. Gitar çalmayı ve şarkı söylemeyi severim. Bilgisayar programcılığını seviyorum ve eğitim almaya devam ediyorum. En çok sevdiğim şeylerden biri de küçük kızımı eğitmek ona yeni şeyler öğretmek ve ilerede sahip olacağı dünya görüşü ve hayata bakış açısını zenginlşetirmeye çalışmak.

Kliniğimde; genelde disiplinin hakim olduğu bir aile ortamı vardır. Yönetim Sorumlusu ve Diş teknikeri eşim Neşe Bal ve diğer iki elemanımla birlikte çalışıyorum. Kliniğimde temizliğe , güleryüze  ve müziğe çok önem veririm. Eşim de koku üzerinde uzmandır J.

Hayata bakış açıma gelirsek. Hasta ile olan ilişkilerimde din, dil, ırk, siyaset ayrımı gözetmeksizin her insana ayrı bir özenle hizmet etmeyi prensibim olarak kabul ettim. Bu yüzden birebir eğitimler bile aldım. İnsanlarla ve özellikle çocuk hastalarla iletişime geçebilmeyi çok severim.
 

Diploma aldığı kurum

 • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Gökhan Bal Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
  AdresŞirinevler Mahallesi Yunus Emre Bulvarı No: 41  Sandıklı, Afyon Karahisar  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Gökhan BAL tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.