Dt.

Fahri Levent METE

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Çene Büyüklüğü, Çene Tümörü, Diş Teli, Ortodontik tedavi, Şeffaf braketler... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

4 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş teli yüz hatlarini degistirir mi

  Benim alt çenem ön tarafta.dişlerim için tel gerektiğinin farkindayim da yüz hatlarimda esitlik hissetmiyorum,yuz hatlarim sag ve sol birbirlerinden farkli sekildeler.bi cok zamanlar da da dişlerim ve çenem çok kasılıyor.sizce tel taktirdiktan sonra yüz haylarımda bi iyileşme olabilir mi acaba?

  Doktor Cevabı:
  Dt. Fahri Levent METE

  Dt. Fahri Levent METE

  Diş telleri yüz hatlarında değişiklik yapabilirler. ancak bu zannettiğiniz gibi çok kontrollü bir durum değildir. şartlar uygunsa meydana gelir, genellikle dudaklarda görülür ve ön-arka yöndedir. sizin gibi sağ- sol arası farklılıklar çok kısıtlı bir durumda örneğin; üst çenede bir darlığa bağlı alt... Cevabı gör

 • Diş teli yüz ifadesini değiştirir mi ?

  Alt çenem serçe parmağım sığacak kadar geride ama dişlerim alt dişlerime erişmek için içe dönük duruyomuş çene yapım dar ve zor bir ağız yapım varmış.çene ameliyatına gerek var mı ?burun tıkanıklığı yaşıyorum (kbb bölümü bu sıkıntı yok dedi) ortodontist üstten 2 diş çekip diş teli takılacağını söyl... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dt. Fahri Levent METE

  Dt. Fahri Levent METE

  Yazdıklarından anladığım kadarıyla her iki durum da mümkün görünüyor. vakanın ağırlığına göre üstten iki diş çekimi veya çene ameliyatı tercih edilebilir. yüz şeklinde iki uygulamada da değişim olur (az yada çok)

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dt. Fahri Levent METE tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.