Uzm. Dt.

Ezgi AYDIN

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Aydın

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ağız Ve Çene Cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

33 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Çene ameliyatı

  Alt çenem üst çeneme oranla geride bu beni rahatsız ediyor profil olarak ta kötü görünüyor.tel cevabı si gördüm ve 4 sene önce bitti tedavi 22 yaşındayım çene ameliyatı olsam iyileşme süreci nasıl olur bu benim okul hayatımı etkiler mi nasıl bir ameliyattir tekrar tel takmam gerekir mi yardımcı... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dt. Ezgi AYDIN

  Uzm. Dt. Ezgi AYDIN

  Buna muayene etmeden cevap vermek zor aslında. böyle bir ameliyat için uygun bir aday mısınız bilemiyorum. ortognatik cerrahi dediğimiz bu tip ameliyatlar ortodontik tedaviyle kombine yapılır. ameliyattan sonra dişlerin gelmesi planlanan pozisyona dişler, teller yardımıyla getirilir. sonra ortodonti... Cevabı gör

 • Dişlerimin uç kısmı tırtıklı

  Hocam benim sut dislerim dustukten sonra yerine cikan on dislerimin ustte 2 ve altta 4 tane olmak uzere alti disimin uc kismi tirtikli ve ben ogrenciyim bu benim icin cok sorun oluyor tedavisi var mi varsa nedir bide birkac arkadasim torpuletebilirsin falan dedi tedavi olarak ne yapilabilir??

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dt. Ezgi AYDIN

  Uzm. Dt. Ezgi AYDIN

  Doğal dişlerin uç kısmında tırtık olması normal anatomik bir oluşumdur. biz mamelon deriz bu yapılara. zamanla yaş ilerledikçe aşınarak kaybolur. ama rahatsızsanız o bölgelere aşındırma yapılması ve görünümün düzeltilmesi mümkün.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Özel Şirin Yaylalı Altuntaş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
  AdresGirne Mah. Şair Ömer Cad. No:1 Efeler  Merkez, Aydın  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dt. Ezgi AYDIN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.