Dt.

Esra Alparslan

Diş Hekimi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ağız Ve Çene Cerrahisi, Sedasyonla Çocuk Diş Tedavisi, Diş İmplantı, Estetik diş hekimliği uygulamaları, Gece plağı, Porselen laminate veneer... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 811 68 40
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Esra Alparslan Kimdir?

Dt. Esra ALPARSLAN, 1982 yılında Ankara'da doğmuştur. İlkokulu Büyük Kolej'de, hazırlık, ortaokul ve lise öğrenimlerini TED Ankara Koleji'nde tamamlamıştır. 2000 yılında ailesinin rehberliği üzerine okumaya başladığı endüstri mühendisliği bölümünü 2. senesinde bırakmış ve tekrar üniversite sınavına girmiştir. 2002 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni kazanmış ve lisans eğitimine başlamıştır. 2007 yılında lisans eğitimini tamamlayarak diş hekimi unvanı almıştır.

Mezuniyetinden sonra bir süre Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti (çocuk) Bölümü'nde çalışmıştır. 2008 - 2009 yılları arasında Ankara Kızılay'da bulunan özel bir ortodonti polikliniğinde, 2009 - 2014 yılları arasında ise Sokullu'da bulunan özel bir poliklinikte mesul müdür ve diş hekimi olarak görev yapmıştır. 

Mesleğime tutkuyla bağlı olduğunu belirten Dt. Esra ALPARSLAN, ortodonti (tel tedavisi) ve endodonti (kanal tedavisi) alanları başta olmak üzere diş hekimliği pratiğine yönelik her konuda başarılı olarak hizmet vermektedir. Cerrahi işlemlerle ilgili olarak da Ankara Üniversitesi Çene Cerrahisi'nde doktora yapmış olan kardeşi ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Kendisi evli ve bir kız çocuk annesidir.

Dt. Esra ALPARSLAN, 2015 başı itibariyle Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Ağız Ve Çene Cerrahisi

Sedasyonla Çocuk Diş Tedavisi

Diş İmplantı

Apse Ve Kist Operasyonları

Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu

Rezeksiyon(Kök Ucu) Operasyonları

Diş Beyazlatma

Zirkonyum

Protez

Ağız Kokusu

Çocuk Diş Sağlığı

Periodontoloji (dişeti Hastalıkları)

Gebelik Dönemi Ve Sonrası Diş Sağlığı

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Estetik Diş Hekimliği

Tedaviler

Estetik diş hekimliği uygulamaları

Gece plağı

Porselen laminate veneer

Implant protez

Sinus cerrahisi

Dental implant

İmplant uygulaması

Zirkonyum porselen kaplama

Diş taşı temizliği

Empress porselen kaplama

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 68 40

Son Cevapladığı Sorular

 • Gebelikte diş sagligi

  Merhaba,24 haftalık gebeyim.17 yıl önce yaptırdığım diş dolgusu dişimi fırçalarken kendiliğinden çıktı.dişimin içi tamamen boş değil.dolgunun üst kısmı çıktı sanırım.dişimde herhangi bir ağrı sızı yok.enfeksiyon ihtimali var mı?dolgusu düşen dişi bekletebilir miyiz? tedavi olmak için doğumu beklesem... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dt. Esra Alparslan

  Dt. Esra Alparslan

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 68 40

  Gebeliğin 3. ve 6. ayı arasında bütün diş tedavilerini yaptırabilirsiniz. düşen dolgu için doğum sonrası beklemenizi tavsiye etmiyorum.

 • Cene tekilmasi

  Cenem takiloyor yemek yerken agizimi actigimda veya esnedigimde takilmalar oluyo sesler geliyo cenemden dis sikmasida var bunun icinde gece plagi aldim yanliz cok bi ise yaramadi ayrica dilimde beyazliklar var heryerinde fircalamama rahgmen gecmiyor ve agiz kokusu yapiyor beni yonlendirebilirmisin l... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dt. Esra Alparslan

  Dt. Esra Alparslan

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 68 40

  Mehmet bey çene problemlerinin kaynağı eklem kökenlidir. eğer sıkıntı yaşıyorsanız ve plak bunu çözmediyse ileri tedavi seçenekleri için diş hekimliği fakültelerinde çene cerrahisi bölümleriyle görüşmelisiniz.gece plağından daha sert eklem plakları,ilaç tedavileri, botoks uygulmaları ya da cerrahi t... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Hüseyin Alparslan
Hüs. Alp.

Diş eti hastalıklarımda tek doktorum.Eli kuş tüyü kadar hafif ... Geçmiş olsun dileklerimle... 06-08-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Esra Alparslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.