Dr. Dt.

Esen AYDOĞDU

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Edirne

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Çene Kemiği Hastalıkları, Çene Büyüklüğü, Genel Ortodonti, Ortodontik tedavi, Şeffaf braketler... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

22 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Oğlumun alt çenesi önde

  Merhaba benim oğlum 7 yaşını haziran ayında tamamlıyor. oğlumun alt çenesi önde. ameliyatsiz tedavisi var mı nasıl bir yol izlememiz gerekiyor.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Esen AYDOĞDU

  Dr. Dt. Esen AYDOĞDU

  Merhaba, ameliyatsız tedavi mümkün olabilir, bu konuda bilgi alabilmeniz için hekimin hastayı görmesi yani bir ortodontiste muayene olmanız gerekiyor. iyi günler dilerim..

 • Diş sağlığım

  Merhaba. ben 20 yaşındayım ve üst ön dişim ile köpek diş gömük olarak içerde. geçen sene doktora gittiğimde bana tedavi olarak köprü protez uyguladılar. ve şu an hiç memnun değilim. acaba tel taktırma şansım var mı gömük dişleri geri kazanabilir miyim

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Esen AYDOĞDU

  Dr. Dt. Esen AYDOĞDU

  Merhaba, tel taktırma şansınız var mı bunu görebilmek için yüzyüze muayene etmem gerekir. yazdıklarınız durumunuzu anlatmaya yetmiyor. muayene olmak isterseniz 0284 2350727 den randevu alabilirsiniz. iyi günler dilerim:)

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Edirne Ortodonti
  AdresKocasinan Mah, Muammer Aksoy Cad. Hasevler Sitesi No:8/1 EDİRNE  Merkez, Edirne  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Dt. Esen AYDOĞDU tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.