Dr. Dt.

Emek KÜLÜR

Diş Hekimi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı, Laminate, Laminate veneer, Implant tedavisi, Zirkonyum kronlar... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 61 97
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Emek KÜLÜR Kimdir?

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1994 yılında mezun oldu. Öğrencilik yıllarında çalışmaya başladığı Ortodonti Kliniğinden mezun olduktan sonra da profesyonel olarak çalışmaya devam etti. Daha sonra New York Üniversitesi Implant bölümünde uzmanlık eğitimini tamamladı.

Aynı zamanda Brookdale Hastanesi’nde Dr. Norman Cranin ile ağız diş ve çene cerrahi departmanında çalıştı. New York Üniversitesi Implant Bölüm Başkanı Dr. Denis Tornow’un özel kliniğinde implant ve estetik diş hekimliği alanlarında asistan olarak çalıştı. Türkiye’ye döner dönmez Amerikan Hastanesi’nde diş hekimi olarak göreve başladı.

Sırasıyla Kadıköy Şifa Hastanesi ile Memorial Hastanesi’nin Diş Kliniklerini kurdu. Bu kliniklerde bölüm başkanı olarak görev yaptı. 2007 yılında Nişantaşı’nda Smile Institute'ü kurdu.

Emek Külür, 2014 yılında ISIS Sculpture and Design Studio da heykel çalışmalarına başladı. Temmuz 2015'ten itibaren çalışmalarına Galata'daki atölyesinde devam etmektedir. Haziran 2015'te heykeli Art Carrousel Du Louvre, PARIS’de sergilendi.

Dr Emek Külür’ün girişimci yatırım projelerinden biri de MISOKA nano teknolojik diş fırçalarının Türkiye’ye getirilmesi ve distribütörlüğünün alınmasıdır. Japon tasarımcı Kosho Ueshima'nın dizayn ettiği nanoteknolojik diş fırçaları, diş macunu kullanmaya gerek kalmadan dişleri temizliyor. Dr Emek Külür, Osaka teknoloji firması Yumeshokunin ile 2017 Ocak ayında iş birliği sözleşmesi imzaladı. Türkiye tanıtım ve dağıtım görevini üstlendi. 

Dr Emek Külür 2016 Kasım ayında California, USA Custom Probiotics, Inc. ile yaptığı işbirliği ile kendi adınında verildiği ağız florası için özel formüle edilmiş Custom Blend Probiotikleri Türkiye ‘ye getirmiştir. Girişimcilik projelerine, jel formda vücut florası için özel formüle edilecek yeni bir probiyotik üzeride devam etmektedir. 

Epos vakfı yönetim kurulu üyesi olarak 2015 den beri çalışmaktadır. Stronikea antik kentinin Unesco listesine alınmasında ve EPOS derneğinin Unesco Kulüp üyesi olmasında çalışmıştır. 

Çocuk ve eğitimle ilgili Türkiye deki hemen hemen her vakıfta görev almaktadır. 
 

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgi Alanları

Estetik Diş Hekimliği

Gülüş Tasarımı

Laminate

İmplant

20 Lik Diş Çekimi

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Periodontoloji (dişeti Hastalıkları)

Bonding

Çocuk Diş Sağlığı

Ortodontik Tedaviler

Diş Sıkma

Şeffaf Plak Tedavisi

Ağız Yaraları

Diş Ağrısı

Dişeti Kanamaları

Ortodontik Tedaviler

Çene Problemleri

Diş Dolgusu

Diş Bakımı

Diş Çapraşıklığı

Bruksizm (Diş Gıcırdatma)

Diş Estetiği

Diş Eksikliği

Diş Hastalıkları

Tedaviler

Laminate veneer

Implant tedavisi

Zirkonyum kronlar

Protez tedavisi

Cerrahi diş çekimi

Lazer cerrahisi

Bleaching (Diş Beyazlatma)

Sinus cerrahisi

Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu

Kanal tedavisi

Ortodontik tedavi

Protez tedavisi

Zirkonyum porselen kaplama

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 61 97

Son Cevapladığı Sorular

 • Ağız yaraları

  İyi günler. ağız içi sağ yanak tarafında sarı uzun yara gibi gözükmüyor ama bişey var 2 senedir o bölgede hissetmiyorum bile. dişimde iltihaplanma olmuştu ama yeni çekildi ondan mıdır düzelirmi ? iyi günler dilerim.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Emek KÜLÜR

  Dr. Dt. Emek KÜLÜR

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 61 97

  Merhaba sedat bey, önemli birşey değil,doğal bir oluşum.oklüzyon hattı yanak mukozasında iz yapıyor. dişlerinizi sıkıyor olabilirsiniz. dr.emek külür.

 • Ortodontik tedavi sonrası (sadece üst ortodonti) dişler ön tarafa doğru gel

  Diş hassasiyetinde dişlerim soğuk ılık sıcak herhangi birşey içtiğimde veya yediğimde sızlama oluyor. ılık su bile içsem sızlama var. ileride dişlerim dökülür mü yda hemn doktora başvurmalımıyım? teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Emek KÜLÜR

  Dr. Dt. Emek KÜLÜR

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 61 97

  Buyuk ihtimalle dişlerindeki madde kaybı nedeniyle hassasiyet hissediyorsundur. bu cürük , senin göremediğin ara yüz çürükleri veya dişin boyun bölgesinnde olan aşınmalar nedeniyle olur. diş doktoruna kısa zamanda gitmende fayda var.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Dt. Emek KÜLÜR tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Ekibim

Estetik Diş Hekimi Murat Erdoğmuş
Murat Erdoğmuş Estetik Diş Hekimi 1 yıllık mesleki tecrübe
Endodontist Suzan Nogay
Suzan Nogay Endodontist 2 yıllık mesleki tecrübe


.