Uzm. Dr. Dt.

Doğuhan TAŞCI

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ağız Hastalıkları, Gömülü Diş, Ağız Ve Çene Cerrahisi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 39 54
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Doğuhan TAŞCI Kimdir?

Uzm. Dr. Dt. Doğuhan TAŞCI, 1983 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde ( ingilizce) başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

2009 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız-Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi bölümüne kabul edilen Uzm. Dr. Dt. Doğuhan TAŞCI “Gelişimsel ve Enflamatuar Kistlerin Proliferasyonun Belirlenmesinde Kullanılan Proliferasyon Markerları” konulu master tezini ve “ Açılı İmplant Yerleştirilen Atrofik Mandibulada Lateral Ve Frontal Kuvvetlerin Sonlu Elemanlar Analizi İle Değerlendirilmesi” konulu doktora tezini tamamlamış ve “Onur” derecesine hak kazanmıştır.

2004 - 2008 Yılları arasında Özel Hastane'lerde görev yapmış olan Uzm. Dr. Dt. Doğuhan TAŞCI, 2009 - 2017 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde çalışmalarını sürdürmüştür.

Uzm. Dr. Dt. Doğuhan TAŞCI, mesleki çalışmalarınıza kurucusu olduğu İstanbul Doğudent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

  • İngilizce

Hobiler

  • Müzik
  • Fotoğraf

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 39 54

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hastalarının Yorumları (1)

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Seda Aydın

Diş fobisini yenmemde yardımcı olan, tedaviye başlamadan sorunu ve tedavi şeklini detaylı olarak anlatarak verdiği önemi hissettiren sevgili doktoruma çok teşekkür ederim. Ayrıca klinik çalışanlarına da gösterdikleri saygıdan ve güvenden ötürü teşekkür ederim. Başarılarınız devamını dilerim. 02-03-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Dt. Doğuhan TAŞCI tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Yayınladığı Makaleler.