Dr. Dt.

Dirim BOZOK DEMİR

Diş Hekimi, Diş Protez Uzmanı - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

2 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş kisti

  Yanıtınız için çok teşekkür ederim doktor hanım. peki oradaki sinirler kendini yeniler mi, yani uyuşukluk bir süre sonra geçer mi acaba?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Dirim BOZOK DEMİR

  Dr. Dt. Dirim BOZOK DEMİR

  Sinirdeki harabiyete göre bu durum değişir. eger az bir hasar oluştuysa zaman icinde geçebilir. ancak vücutta en yavas iyileşen doku sinir dokusudur. bu iyilesme oluşsa bile birkaç ay süreceği unutulmamalıdır.

 • Diş kisti

  Merhaba hocam. diş filmi çekildiğimde doktorum 34. dişimde kist olduğunu ,bi üniversite hastanesinde alınması gerektiğini söyledi, bulunduğum yer ilçe olduğu için ile sevk etti. üniversite hastanesinde de sinire çok yakın olduğu için operasyon yapmak istemediler, 3-6 ayda bir gelip durumunu kontrol... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Dirim BOZOK DEMİR

  Dr. Dt. Dirim BOZOK DEMİR

  Merhaba öncelikle gecmis olsun mevcut kistin büyüklüğü ve lokasyonu yaşayacağınız sıkıntının büyüklüğünü ve riskleri değiştirir. bu nedenle görmeden net bir cevap veremem. ancak oradaki hekiminizin önerisi mantıksız değil. hamilelik döneminde ikinci trimester denilen 4-6 aylarda mecbur kalınırsa h... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Dirim BOZOK DEMİR Kimdir?

Dirim Bozok Demir 1975 Mersin doğumludur. Içel Anadolu lisesinden 1993’te mezun olduktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesine girmeye hak kazanmıştır. 1999 yılında mezun olup, aynı fakültede, Protetik Diş Tedavisi Anabilim dalında doktora programına başlamış ve 5,5 yıl araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. 2006’da ise “implant destekli protezler” konulu tez çalışmasını bitirmiş ve bilim doktorluğu ünvanını almıştır. Mezuniyetinden bu yana sayısız yurtiçi ve yurt dışı kongrelere katılan Dirim Bozok Demir, 2006’da fakülteden ayrılıp serbest çalışmaya başlamıştır.

Dirim Bozok Demir’in mesleki ilgi alanlarının başında, ön bölge estetik restorasyonlar, implant üstü restorasyonlar ve temporomandibular eklem rahatsızlıklarının tedavisi gelmektedir. 

Dirim Bozok Demir, boş zamanlarında piyano çalmaktan ve resim yapmaktan hoşlanır. Yabancı dili ise, İngilizcedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

İletişim bilgileri


 • Dr. Dt.Dirim BOZOK DEMİR Muayenehanesi
  AdresFenerbahçe Mahallesi Egemen Sokak No 7/A  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Dt. Dirim BOZOK DEMİR tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.