Dr. Dt.

Aylin GENÇKAN

Diş Hekimi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) - Bursa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Sedasyonla Çocuk Diş Tedavisi, Diş Ağrısı, Diş Hastalıkları, Yer tutucular, Çocuk protezleri, Kanal tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

81 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş eksikliği

  İyi günler doktor hanım 29 aylık oğlumun üst ön iki dişinin yan tarafındaki bir dişi çıkmadı diğer dişleri tam ne yapmalıyım neden çıkmamış olabilir. daha önce karşılaştığınız bir durum mu?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Aylin GENÇKAN

  Dr. Dt. Aylin GENÇKAN

  Merhaba.. kalıtsal olarak diş eksiklikleri söz konusu olabilir, özellikle bahsettiğiniz dişlerde daha sık görülür endişelenmeyin...mutlaka bir çocuk diş hekimi tarafından takip edilmelidir. iyi günler..

 • Cocuk dis cekimi

  3.5 yaşında çocuğun disi çekilir mi oğlum çok fazla tepki gösterdiği için genel anestezi ile olur diyorlar acil olarak bir dis çekimi ve bir kaç dolgu var yapılacak o yaşta çocuğun disi cekilirmi

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Aylin GENÇKAN

  Dr. Dt. Aylin GENÇKAN

  Merhaba.. tedavi edilemeyecek durumda ise tabiki çekim yapilabilir ama 3.5 yaş klinik ortamda buna izin verebilecek bir yaş grubu degildir çogunlukla. o nedenle anestezi eşliğinde işlemler yapılır.. çok geçmiş olsun..

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Aylin GENÇKAN Kimdir?

1984 yılında İzmir’de doğan Aylin Gençkan Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra 2007 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 2008 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı'nda başladığı doktora eğitimini ‘ATP Biyolüminesans yöntemi ile çalışan bir apareyin çürük riski tayininde ve çürük ile ilgili klinik araştırmalarda hasta başında kullanılabilirliğinin değerlendirilmesi’ konulu tez çalışması ile 2012 yilinda tamamladı. 2013-2016 yillari arasinda Özel Bursa Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalıştı. 2016 yılının Haziran ayından beri Pedmer Tıp Merkezi'nde çocuk hastalara ağız ve diş sağlığı hizmeti vermeye devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Aylin Gençkan Muayenehanesi
  AdresBeşevler Mahallesi Kocayunus Sokak Arslanhan Plaza No:3 D:14 Nilüfer Bursa  Nilüfer, Bursa  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Otopark (Ücretsiz)
  • Oyun Odası
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit

Hastalarının Yorumları (1)

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Filiz Soğanci
Filiz Soğanci

Doktor hanım gayet ilgili, güleryüzlü ve tıp dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eden bir hekim. Bebeğimin dişleri için gittik ve bizimle çok güzel ilgilendi kendisine çok teşekkür ediyorum. 01-04-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Dr. Dt. Aylin GENÇKAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.