Dr. Dt.

Alpay SAVRAN

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Trabzon

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Gömülü Diş Çekilmesi, Diş Çekimi, Diş Apsesi, Gömülü diş çekimi, Kanal tedavisi, Dental implant... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

45 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Üst çene darlığı

  Tel taktırmak için bir ordonti uzmanına başvurduğumda üst çenemde darlık olduğu ve bu nedenle alt çenemin sona doğru kaydığını öğrendim. ben ve çevremdeki insanlardan çenemin kaydığına dair bir şey duymadım bende fark etmemiştim. yaşım 20 ve tek çare ameliyat diyorlar fakat ameliyat istemiyorum. hyr... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Alpay SAVRAN

  Dr. Dt. Alpay SAVRAN

  Merhabalar.bu konuda size şunu önerebilirim ; ortognatik cerrahi uygulaması yapılan bir üniversite hastanesinde detaylı tetkik yaptırmalısınız.

 • Apseli dişe enfeksiyon

  Merhaba apseli dişte 1000 mg agumentin kullanırken agrım olması sebebiyle acil siş hekimliğine başvurdum.durumu dr anlattım ağrıyı dindirmek için dişe enfeksiyon yaptı.ertesi sabah yüzüm davul gibi şişti.sorum şu apseli dişe enfeksiyon yapılır mı?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Alpay SAVRAN

  Dr. Dt. Alpay SAVRAN

  Merhaba, öncelikle geçmiş olsun.yüzünüzün şişmesinin nedeni yapılan enjeksiyondan kaynaklı değil.enjeksiyon yapılmasa da bu şişlik meydana gelecekti.enjeksiyon ile bir nebze olsun ağrınızı azaltmayı istemiştir hekiminiz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Dt. Alpay SAVRAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.