Dt.

Adem Sağlam

Diş Hekimi - Afyon Karahisar

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Botox – dolgu, Dental Anastezi, Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı), Diş taşı temizliği, Kompozit dolgu, Ortodontik tedavi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

18 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş teli taktırmakla ilgili

  Merhabalar öncelikle rahatsız ettiğim için kusura bakmayın. bayburt ' ta yaşıyorum ve alt dişlerime tel taktırmak istiyorum. acaba bayburtta ortadontis var mı ? yok sa hangi şehirdeki diş hastahanesini önerirsiniz.

  Doktor Cevabı:
  Dt. Adem Sağlam

  Dt. Adem Sağlam

  Bayburtta ortodonti tedavisi yapılmıyor ben yaklaşık 8 aydır bayburtta yokum ordaylen erzurum veya trabzona yönlendiriyorduk.

 • Diş

  Merhaba hocam nasılsınız? 17 yasındayım. dişlerimizi beyazlatmak istiyorum. dişhastanesine gittim fakat doktordaha erkek dedi ve işlemi gerçekleştirmedi. :s bir ikinci sorumda ön dişlerimin yanındaki dişlerim ile ön dilerimn arasında çok ayrıklık var boşluk yani. onu istemiyorum yani kapanabilirmi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dt. Adem Sağlam

  Dt. Adem Sağlam

  Beyazlatma işlemi için biraz erken evet hem beyazlatmaya gercekten gerek varmı bunu da ayrı incelemek gerekir.dişler arasındaki boşlukların ortodontik tedaviyle düzeltilmesi mümkün ortodonti uzmanı veya ortodonti deneyımı olan bır hekımle bu konuyu görüşebilirsin.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • BAYBURT AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ
  Adrestuzcuzade mah.  , Bayburt  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Adem Sağlam tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.