Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice

Dil Konuşma Bozuklukları - İstanbul

Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering), Alternatif ve destekleyici iletişim, Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

IŞIKLAR CAD. NO : 35 ATAŞEHİR /İSTANBUL  Ataşehir, İstanbul
ÖZEL KADIKÖY ŞİFA ATAŞEHİR HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İrem Konakçı Yenice Hakkında

İrem Konakçı Yenice Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. İrem Konakçı Yenice, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
 • Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering)
 • Alternatif ve destekleyici iletişim
 • Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları
 • Konuşma sesi bozuklukları
 • Selebral palsi'ye bağlı konuşma bozuklukları

İrem Konakçı Yenice Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

İrem Konakçı Yenice Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Iletişim bilgisi

  Merhaba, hastaneden ayrıldığınızı duydum. size randevu almak istiyorum. yeni iletişim bilgilerinizi rica edeblir miyim. i̇yi açlışmalar derya bilgiç

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Iletişim bilgisi

  Merhaba, hastaneden ayrıldığınızı duydum. size randevu almak istiyorum. yeni iletişim bilgilerinizi rica edeblir miyim. i̇yi açlışmalar derya bilgiç

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti � Konakçı Yenice ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti � Konakçı Yenice şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice ÖZEL KADIKÖY ŞİFA ATAŞEHİR HASTANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering), Alternatif ve destekleyici iletişim, Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Konuşma sesi bozuklukları, Selebral palsi'ye bağlı konuşma bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti � Konakçı Yenice ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti İrem Konakçı Yenice hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti � Konakçı Yenice hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.