Afyon Karahisar Denge Bozukluğu

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Beyin mr sonucu yorumu

  Merhaba hocam 33 yaşındayım size mr sonucumu gönderiyorum yorumınuz be olur acaba şimdiden teşekkürler bilaterl frontopareytal subkortikak ve drin beyaz cevherde sol eksternal kapsül anteriorda sekel gliotik sinyal artışları saplandı.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Özlem COŞKUN

  Prof. Dr. Özlem COŞKUN

  Geçmiş olsun muayene ve şikayetiniz ile birlikte değerlendirmek akabinde yorumlamak doğru olur.

 • Beynimde kilcal damar tikanikliği

  Beyin emarimda (mr) her iki serebral hemisfer periventriküler derin ak maddede t2 flaır sekanslarda hiperintens milimetrik boyutlarda birkaç adet nodüler sinyal alanı izlenmektedir. ( kronik iskemik gliotik odak) bu cümleyi bana yorumlayacak bir doktora ihtiy...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Özlem COŞKUN

  Prof. Dr. Özlem COŞKUN

  Geçmiş olsun bu tür değişiklikleri görebiliyoruz ve hemen damar tıkanıklığı olarak yorumlamıyoruz. önemli olan şikayetiniz, muayene bulgularınızla beraber tüm değişiklikleri değerlendirmek.

 • Beyin kanaması kismi felç sol taraf

  Tramva sonrası beyin kanaması bagli kısmı felç. sol taraf babam 1 ay evvel trafik kazası sonucu beyin travması gecirdi kafada kırıklar ve kanama gerçekleşti 8 gün yoğun bakımda kaldı takip edilerek ameliyatsız olarak taburcu edildi. subraknoid kanama deniyor. kısmı felç olarak aldık. 3 gün e...

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Ahmet İNANIR

  Doç. Dr. Ahmet İNANIR

  Muayene ile klinik olarak değerlendirilmesi uygundur

 • Pes cavus ve skolyoz

  Merhaba özlem hanım, benim sol ayağımda pes cavus, sırtımda da açıklığı sola bakan skolyoz var bu iki hastalık nörolojik sebeplerden de olabiliyormuş. ikisinin bir bağlantısı olabilir mi?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Özlem COŞKUN

  Prof. Dr. Özlem COŞKUN

  Geçmiş olsun evet bazı nörolojik rahatsızlıklar bu durumlara eşlik edebilmektedir burada aile öykünüz ve muayene bulgularınızın da değerlendirilmesi gerekmektedir. ek tetkikler istenebilir.