Afyon Karahisar Deja-Vu

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

  • Depersonilazasyon

    Merhaba iyi gunlee doktor bey bende derealizasyon depersonilazasyon var hastaligimi.biliyorum sanki ruuyadaymişim gibi hissediyorum ama bu hastalgimi aileme soyleyeniyorum cok korkuyorum psikologada gidemiyorum hangi ilaclari kullanmam lazim:(

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Tunay KARLIDERE

    Prof. Dr. Tunay KARLIDERE

    Merhaba seda taşçı, öncelikle geçmiş olsun. yakınmalarınız için yakınınızdaki bir psikiyatri uzmanına (psikolog değil) muayene olmanızı, birlikte planlayacağınız ilaç ve psikoterapi uygulamasını kullanmanızı, takiplere katılmanızı öneririm. sağlıkla.

  • Dissosiasyon

    İyi günler hocam ben yeni 18 yaşıma girdim yaklasık 15 aydır şiddetli ve gün boyu süren derealizasyon depersonalizasyon yasıyorum en önde gelen belirtisi ise gün boyu devam eden yogun sersemlik hissi bi kaç gündür cok kötüyüm intiharın esigindeyim de diyebilirim ben sizlere sorum 15 ay olmasına ragm...

    Doktor Cevabı:
    Uzm. Dr. Rukiye HAYRAN

    Uzm. Dr. Rukiye HAYRAN

    Sorununuz uzamış görünüyor, derealizasyon ve depersonalizasyon yaşadığınızı söylüyorsunuz, bunlar önemli belirtiler. lütfen daha fazla vakit kaybetmeden bir psikiyatriste başvurun.

  • Kendine ve dünyaya yabancılaşma

    Hocam hayırlı günler.. bende yaklaşık bir haftadır ben bu dünyada mıyım hissi oluşmaya başladı önceden geceleri yatarken boğulur gibi oluyordum şimdi yok ama bu acaba bu dünyada mıyım bu yaşananlar gerçek mi düşüncesi beni yoruyor ne yapmam gerek takmazsak kafaya geçer mi ? yardımınız için teşekkürl...

    Doktor Cevabı:
    Uzm. Dr. İbrahim SÖYLEMEZ

    Uzm. Dr. İbrahim SÖYLEMEZ

    Merhaba, bahsettiğiniz şikayet bir anksiyete yüksekliği belirtisi olabilir. size en yakın bir psikiyatri uzmanına muayene olmanızı öneririm. geçmiş olsun.

  • Yoğun stres,depersonalizasyon

    Hocam merhabalar. 3 yıl boyunca anksiyete,okb. panik bozukluk nedeniyle ilaç tedavisi gördüm(lustral 100mg). kendimi iyi hissetmem nedeniyle doktorumun kontrolunde 3 ay kadar önce ilaçlarımı bıraktım. son 1 aydır ailevi nedenlerden dolayı yoğun stres yaşadım. üniversite öğrencisiyim ve sınav stresid...

    Doktor Cevabı:
    Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

    Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

    Merhaba, bu tarif ettiğiniz durum depersonalizasyon olabilir. anacak depersonalizasyon diye bir rahatsızlık yoktur. bu sadece bir belirtidir. bu belirti kaygı bozukluğunda veya depresyonda olabilir. anlaşılan sizin kaygılarınız tekrar nüks etmiş. size önerim tekrar bir psikiyatri hekimine başvurun... Cevabı gör