Kırşehir Aile Hekimliği Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Dr. Abidin ERGUL - Aile Hekimliği

Dr. Abidin ERGUL

Aile Hekimliği

Anemi (kansızlık), Migren, Kas Ağrısı Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Aşılama(immünizasyon)

Yenice Aile Sağlığı Merkezi  Yenice/Karabük  Merkez, Kırşehir 
Dr. Belgin MERDAN - Aile Hekimliği

Dr. Belgin MERDAN

Aile Hekimliği

Şişmanlık (Obezite), Tifo Aşısı, Pcv7(Pnömokok Aşısı) Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Aşılama(immünizasyon), Immunizasyon(aşılama)

Kılıçözü Aile Sağlığı Merkezi    Merkez, Kırşehir 
Uzm. Dr. Ömer TEBER - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Ömer TEBER

Aile Hekimliği

Kas Ağrısı, Esd (Sedimantasyon), Aging-Hormon Tedavisi Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aşılama(immünizasyon)

Aile Hekimliği   
Uzm. Dr. Servet Uğur ÇELENK - Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Servet Uğur ÇELENK

Aile Hekimliği

Tükenmişlik Sendromu, Pcv7(Pnömokok Aşısı), Polio (Çocuk Felci) Aşısı Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Aşılama(immünizasyon), Immunizasyon(aşılama)

Aile Hekimliği   
Dr. Kubilay Doğan - Aile Hekimliği

Dr. Kubilay Doğan

Aile Hekimliği

Fıtık, Bcg Aşısı, Kabızlık (Konstipasyon) Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Aşılama(immünizasyon)

Cacabey Aile Sağlığı Merkezi  Medrese Mah. 91.Sok.İkbal Apt. Zemin Kat 

Sayfa : 1/1 | Toplam 5 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Polen alerjisi

  İyi akşamlar doktor bey. benim bahar (saman ) alerjim var.hap kulllaniyorum.bu alerjinin aşısı da var mi varsa nerede yaptirabilirim?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Mehmet AYDIN

  Dr. Mehmet AYDIN

  Merhabalar alerji bölümünde ıg ve alerjiye alıştıran iğneler var ama yoğun alerjide avil dekort amp yapılır.

 • Penis yarası

  Cok tesekkur ederim hocam

  Doktor Cevabı:
 • Bitkisel tedavi

  Merhabalar hocam, benim bir dönem derin uykuya dalamama, hemen uyanma ve bunalma şikayetim oldu.relaxon isimli bir bitkisel takviye kullanmıştım çok iyi geldi. geçen ay yine derin nefes alma,içimde bir heyecan ve el ayak terlemesi gibi bir sıkıntım oldu. bayram da kapalı olduğu için acile ve aile he...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Murat ÜNALACAK

  Prof. Dr. Murat ÜNALACAK

  Sibel hanım selamlar, tarif ettiğiniz hastalığınız strese bağlı anksiyete ve panik atağa benziyor. sarı kantaron çok yaygın olarak bu tür rahatsızlıklarda kullanılan bir bitki. fakat elde ettiğiniz kaynak ve hangi formda kullandığınız da en az kullandığınız bitki kadar önemli. bu tür rahatsızlıklar... Cevabı gör

 • Belirsizlik

  Merhabalar. son 2 yildir karin bolgemde belirsiz araliklarla agrilar olusmakta bu bazen ayda 1 yada 3 ayda 1 de olabiliyor en son akdeniz ateslenmesi teşhisi koydular ve ilac tedavisi uyguladilar lakin ben bunu hala yasamaya devam ediyorum. bu agri yavas yavas gelisiyor istahsizlik yorgunluk halsizl...

  Doktor Cevabı:
  Dr. Aylin BAKAN

  Dr. Aylin BAKAN

  Geçmiş olsun.şikayetleriniz tatnızı doğrular nitelikte aralıklı karın ağrısı bu hastalıkta olabilir.tedavide ömür boyu ilaç tedavisi uygulaması gerekir.