Başakşehir Acil Tıp Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Dr. Mesut DENİZ - Acil Tıp

Dr. Mesut DENİZ

Acil Tıp

Kırık - Çıkık, Spor Yaralanmaları, Yanık

Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi  Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. No: 6  Başakşehir, İstanbul 
Dr. Deniz Bülent KALAY - Acil Tıp

Dr. Deniz Bülent KALAY

Acil Tıp

Boğulmalar, Kalp Krizi (Akut Miyokard Enfarktüsü), Gıda Zehirlenmesi

Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi  Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. No:6 Bahçeşehir / İstanbul  Başakşehir, İstanbul 

Sayfa : 1/1 | Toplam 2 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Tenya ve ilaç kullanımı

  Merhaba hocam 14 yaşındayım ve tenya belirtileri görüyorum yomesan tablet aldım reçetesinde sabah aç karna iki tane yazıyor ama sitelerde tedavinin devamından bahsetmiş nasıl kulaanmalıyım ayrıca bazı geceler boğazıma gelmiş gibi hissediyorum

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Savaş ARSLAN

  Uzm. Dr. Savaş ARSLAN

  Sude hanım geçmiş olsun tenya tedavisini çocuk dokotuna muayene olmadan kullanmamalısınız. belirli testler sonrasında kilonuza göre doktorunuz tarafından tedaviniz düzenlenip takibi yapılır.

 • Civi girdi

  Merhaba doktor bey benim ayağima dün akşam civi batı icine epey şekilde girdi üstünden cıkacaktıkı son 1cm kala tam girmedi ve sonra doktora gittim orada ayağımı sarıp eve yolladılar ve tetenoz aşkısı yapıp ama ben ayağımın üstüne baasamıyor ve yürüyemiyorum parmaklarımı çok zor oynatıyorum

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Savaş ARSLAN

  Uzm. Dr. Savaş ARSLAN

  Ramazan bey çok geçmiş olsun.tetanoz aşısı dışında ayakkabı veya terlik varken batmalarda antibiyotik ve ağrı kesici de kullanılmalıdır.doktorunuza başvurunuz.

 • Şiş batması

  Ayak sırtımda belirgin bir yüzeyel ven var. dün ona paslı şiş battı. şişti ve sertleşti. hala agrıyor. tetatnoz aşımı yapalı 1 yıl olmadı diye sağlık kuruluşuna gitmedim. ama böyle olması korkuttu. aşının tutmama ihtimali var mı?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Savaş ARSLAN

  Uzm. Dr. Savaş ARSLAN

  Ferhat bey geçmiş olsun.5 yıl koruyuculuğu olan tetanoz aşısının tutmama olasılığı çok düşük. ama yara yerinde kızarıklıkta artma veya apseleşme oluşursa doktorunuza uğrayın lütfen.

 • Yardımmmmmmmmmmmm

  Ayak baş parmağım kalorifer peteğine çarptı şişti kemiğinin orası morardı basınca çok acıyo şimdi ıslak mendille sardım hastane bandiyla yapistirdim ama acıyo dayanamıyorum .

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Savaş ARSLAN

  Uzm. Dr. Savaş ARSLAN

  Ece hanım çok geçmiş olsun. kırık ihtimalini düşünerek ortopedi uzmanına uğramanızı öneririm.