KK
Soru Sahibi
19 Mayıs 2011 13:37

Merhaba hocam , sorum eşimle ilgili 40 yaşında 1 çocuk annesi, 1 yıl önce e

Merhaba hocam , sorum eşimle ilgili 40 yaşında 1 çocuk annesi, 1 yıl önce erken menapoz teşhisi koyuldu, halen düzensiz adet görmekte , şikayeti : bir akşam çarpıntı eşliğinde fenalaştı beyninde uyuşukluk ve ardından kusma ile hastaneye götürdüğümde acilde serum bağlandı ama sebeb söylenmedi 1 ay sonra sabah uykudan uyanıp lavaboya gittiğinde yine çarpıntı ateş ter uyuşukluk ile üzerindekileri nasıl çıkardığını bilememiş ve wc den çıkarken yığılıp kalmış, dr a gitti mr ve eeg istendi eeg sonucu normal çıktı mr da ise sfenoid sinüs sağ kesiminde retansiyon kisti saptanmıştır. Bunun önemi nedir , lütfen değerlendirirmisiniz .İlginize şimdiden teşekkür ederim :)

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Koray Cengiz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

retansiyon kistlerinin boyutları çok buyuk değilise bir önemi yoktur.Eşinizdeki problemlere neden olmaz.Geçmiş olsun

19 Mayıs 2011 17:17