Bilecik Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği) Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Göz kapağı

  Merhaba onur hocam. bnm sol gözümde kapak düşüklüğü var. görmemi fln engellemiyor ama bn görüntüden rahatsızım ankaraya geldigimde insllh muayene olucm size de örneğin ameliyat oldum ameliyat snrasi sorun yasarmiyim?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Onur KONUK

  Prof. Dr. Onur KONUK

  Muayene sonrası değerlendirmek uygun olur. şimdiden geçmiş olsun

 • Pitozis sonrası

  Merhaba hocam ikinci kez pitozis ameliyatı oldum. bu operasyonda kapak sanki daha düşük oldu. 15 gün oldu ameliyat olalı. sizce zamanla düzelme ihtimali var mıdır?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Neşe ERTEN

  Op. Dr. Neşe ERTEN

  Zamanla düzelebilir ancak muayene etmeden bir yorum yapmam çok doğru olmaz. kendi doktorunuzun sizi daha iyi bilgilendireceğinden eminim.

 • Pörtlek göz

  Merhaba hocam benim gözlerim çok baygın bakıyor birazda doğuştan pörtlek tam baygın baygın bakıyorum göz kapağına yapılacak küçük dokunuşlarla düzelebilir mi yoksa bi hastalık olabilir mi troid vs.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Kadircan KESKİNBORA

  Prof. Dr. Kadircan KESKİNBORA

  Sizi muayene etmeden, görmeden bu sorunun cevabını ben veremem. en uygunu yakın bir zamanda göz muayenesi olmanız. bursa'da müracaat edebileceğiniz çok sayıda kamu veya özel kurum var. şifa dileklerimle,

 • Göz kapağı ameliyatı sonrası şişlik

  Merhaba. yaklaşık 2 ay önce göz kapağı ameliyatı oldum ama gözümdeki şişlik hala inmedi. bunu için ne tavsiye edersiniz?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Neşe ERTEN

  Op. Dr. Neşe ERTEN

  Soğuk uygulamaya devam edebilirsiniz başiniz dik yatmaya devam edin ve operayonu gerçekleştiren doktorunuza tekrar başvurmanizi öneririm