Konya Biorezonans

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Histrionik

  18 yaşındayım ve kendi kendime araştırarak histrionik tanısı koydum bu doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama bu durum beni aşırı etkiliyo kendi çabalarımla kurtulmak istiyorum ama bi türlü beceremiyorum lütfen biri bana yardımcı olabilir mi bu durumdan nasıl kurtulucam ?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ahmet Serdar SOYDAN

  Prof. Dr. Ahmet Serdar SOYDAN

  Merhaba. rahatsızlığınız ile ilgili olarak bir psikiyatrist ile görüşmenizi tavsiye ediyorum. tanıyı sizin değil bir doktorun koyması gerekir. ancak ondan sonra akupunktur veya biorezonans tedavisinden fayda görüp görmeyeceğinizi değerlendirebiliriz. saygılarımla.

 • Akapunktur

  Merhaba iyi günler erzurumda mi görev yapıyorsunuz ben 162 boyuda ve 79 kiloyum akapunktur olmak istiyom zararı varmıdır

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Adanada hizmet veriyorum. erzurumda üniversitede tamamlayıcı tıp merkezi var. yardımcı olacaklardır. akupunktura gerek olmadan sağlıklı bir diyet ve yürüyüş ile sonuç alabilirsiniz. sevgiyle kalın.

 • Aşırı aktif mesane

  Merhaba hocam yaklaşık on yıldır aşırı aktif mesane rahatsızlığım var. yaptırdığım tüm tahliller temiz çıktı. sonunda bu teşhis kondu. sık sık idrara çıkıyorum. biorezanansı yeni duydum. bu sık sık idrara çıkma hastalığını tamamen iyileştirir mi? doktorlar kesin tedavisi yok demişti.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Hem akupunktur hem biorezonansdan fayda sağlarsınız? bazen sadece bir blokaj açılması bile fayda sağlıyor. şifa diliyorum.

 • Parmak incinmesi

  Merhaba, bir hafta önce sol el yüzük parmağımı masaya çarptım. burkulmadır diye ciddiye almadım ama hala geçmedi. sabit tutunca acı yok ama tersine gerince ve yumruk yapınca acıyor. dayanılmaz bir acı yok ama ne yapmam lazım?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Mustafa Haluk KUNDAKÇI

  Dr. Mustafa Haluk KUNDAKÇI

  Sayın sinem hanım, parmak için bir röntgen filmi aldirmanız uygun olur. durumunuza göre doktorunuz ne yapacağınızı söyler. acil şifalar dilerim.