Dyt.

Beste ALİMERT ALTUNÖRS

Beslenme ve Diyetetik (Diyetisyen) - İzmir

Dyt. Beste ALİMERT, lisans ve yüksek lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde tamamlayarak Uzman Diyetisyen unvanı almıştır. Üniversite eğitimi boyunca pek çok hastane servis ve polikliniklerinde gözlem ve uygulama yapma şansına sahip olan ve edindiği mesleki tecrübeleri çalışma hayatına taşıyan Dyt. Beste ALİMERT, Hacettepe üniversitesi Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, İstanbul VKV Amerikan Hastanesi, Ankara Özel Bayındır Hastanesi, Ankara SSK Çocuk Hastanesi, Ankara GATA Hastanesi gibi Türkiye'nin saygın hastanelerinde çalışmalar yapmıştır.

Profesyonel çalışma hayatına Ankara Özel 29 Mayıs Hastanesi'nin beslenme ve diyet bölümünün kurulmasında görev alarak başlamış olan Dyt. Beste ALİMERT, 2008 yılında ise Reform Beslenme ve Danışmanlık Merkezi'nde danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır. 2009 yılında ise çalışmalarına devam ettiği halen devam ettiği İzmir Diyet Stüdyo’yu kurmuştur. 2014 yılında ise merkezinde değişikliğe giderek spor sistemleriyle beslenme danışmanlığını birleştirmiş ve Xbody EMS sistemlerinin Ege bölge temsilciliğini almıştır.

Dyt. Beste ALİMERT, 2013 yılından beri İstanbul’da danışmalık hizmeti vermeye başlamış olup haftanın 4 günü Nişantaşı - Abdi İpekçi’deki diyet ofisinde danışanlarını kabul etmektedir. 

İletişim Numarası 0 (850) 433 39 42
Randevu Al

Randevu Takvimi

  • Diyet Stüdyo
    AdresTalatpaşa Bulvarı Koçluoğlu Apt. No :20/5 Alsancak  Konak, İzmir 
    İletişim Numarası0 (850) 433 39 42
  • Diyet Stüdyo İstanbul
    AdresAbdi İpekçi Cad. Reasürans Han: 1 No: 57 Kat: 3 Doktorlar Merkezi Nişantaşı  Şişli, İstanbul 
    İletişim Numarası0 (850) 433 39 42

Hakkında Yorum Yapın

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.