Dt.

Bediz AKÇAY

Diş Hekimliği - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diş İmplantı, Gömülü Diş, 20 Lik Diş Çekimi, İmplant uygulaması, Kanal tedavisi, Kompozit dolgu... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 66 37
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Özgeçmişi

1977 yılında Samsun'da doğan Dt.Bediz AKÇAY lisans öncesi eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 

Dt.Bediz AKÇAY lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2007 yılına kadar kendi muayenehanesinde çalışmış olup daha sonrasında İstanbul Ümraniye'de bulanan Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi'nde mesleki çalışmalarına devam etmiştir. Şu an ise Dt.Bediz AKÇAY hastalarına yeniden Ümraniye'de bulunan kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 66 37

Son Cevapladığı Sorular

 • Çene eklemi

  Günaydın, çekilmişti aslında ama bana verilen kağıt o yeniden gidicem çektirdiğimde röntgeni istiycem size o zaman yeniden mail atarım teşekkür ederim...

  Doktor Cevabı:
  Dt. Bediz AKÇAY

  Dt. Bediz AKÇAY

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 66 37

  Rica ederim, sizden mail bekliyorum, görüşmek üzere..

 • Çene eklemi

  Gönderdim geldi mi acaba?

  Doktor Cevabı:
  Dt. Bediz AKÇAY

  Dt. Bediz AKÇAY

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 66 37

  Günaydın, mailiniz gelmiş ancak içeriğinde bir panoramik röntgen yok..

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (8)

Hasta Değerlendirmeleri

8 Yorum Ort. Puanı: 5
(5) 12.01.2017

Merhaba, Adım Pelin 22 yaşındayım, Üniversite öğrencisiyim. 20 yaş dişimin ağrıması neticesinde bir arkadaşım sayesinde, Syn. Diş Hekimi Dr.Bediz Akçay'la tanıştım. Ne yalan söyleyeyim, diş doktorlarından korkarım. Fakat ilk anda benimle konuşarak tıpkı bir terapist gibi öyle bir güven verdi ki bana, öyle güzel anlattı ki 20 yaş dişlerinin diğer dişlere nazaran çok daha önce çürümeye meyilli olduğunu. Film çekerek bana bunu gösterebileceğini ve uyuşturarak hiç bir acı duymadan alacağını sakin ve kibar bir dille anlattı. Film çekildikten sonra diğer dişlere zarar vereceğinden çekilmesine karar verdi. Önce bir fısfısla daha sonra da iğneyle uyuşturarak, hiç hissettirmeden çekti. Gerçekten minnet borçluyum. Korkumu yendiği ve gereksiz olan dişten kurtardığı için. Bundan sonra diş temizliği ve diğer sorunlarım için kendisine geleceğimi, okuldaki arkadaşlarıma da tavsiye edeceğimi söyleyerek yanından ayrıldım. Sağol doktorum, iyi ki sizi tanımışım. Sevgilerimi iletiyorum..

(5) 12.01.2017

Bediz beye gidip tedavi olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.Daha önce gittiğim bir doktorun yanlış tedavisinden dolayı dişimi az daha kaybediyordum.Daha önce Bediz beyin hastası olan bir yakın arkadaşım Bediz beyi bana tavsiye etti.iyi ki gitmişim dişim çekimden kurtuldu ve kanal tedavisi uygulayarak tedavimi sonlandırdı.Size minnettarım Bediz bey herşey için ve en önemlisi anlaşınız için....

(5) 12.01.2017

Bediz beye protezlerim için gittim, uzun yıllardır kullandığım protezlerimi değiştirmek istiyor ama yenisine alışabilir miyim stresini yaşıyordum. Sağolsun Bediz ben kendi protezlerimi kullanarak değişik bir ölçü aldı, eskilerinin aynısını yeniden yaptı, ilk günden hiç bir sıkıntı yaşamadan kullanmaya başladım. Kendisine çok teşekkür ediyorum, ellerine sağlık.

(5) 12.01.2017

Merhaba. Benim sıkıntım ağızımdaki boş dişlerle alakalıydı. Bediz hocamızı bir tanıdık vasıtasıyla buldum. Gidip görüştüm. İmplant gereksinimi vardı. Herşeyi en ince detayına kadar anlattı. Şu anda ağızımda kendi dişlerimden ayırt edemediğim mükemmel bir dişim daha var. Allah razı olsun. Çok memnunum. Bediz hocam bir numara.

(5) 12.01.2017

Merhaba, Bediz bey sayesinde birkaç hekimin bunu çekmek gerek, daha kullanılamaz dediği dişimi tam 6 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Bu güveni benzer veya başka yollardan sizin de hissedeceğinizden emin olarak ihtiyacınız olduğunda kesinle tercih edebileceğiniz bir hekim olarak tavsiye ederim.

(5) 09.01.2017

Ağzımı her açtığımda bolca böğürme refleksi gösterdiğimden Diş Hekimlerinin benim gibi bir hasta ile çalışması hep problemli olmuştu. Basit bir diş dolgusunun yapılması dahi benim gibi bir hastaya olanaksızlaşıyordu. Diş Hekimi Bediz Akçay ile tanıştıktan sonra tüm olumsuzlar son buldu. Problemin nedenini ve bu problemle tedaviye nasıl devam edileceğini biliyordu. Kendisine teşekkür ediyorum. Kesinlikle uzman, teknolojik gelişmeleri takip eden ve güvenilir bir Diş Hekimidir. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Begüm Gümüş
(5) 23.11.2016

Bediz beye ilgili ve profesyonelliği için çok teşekkür ederim. Diş eti çekilmesi ve implant problemlerim ile ilgili yaptığı tedaviden dolayı çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim. Av. Sezgin KELEŞ

(5) 25.07.2016

Cana yakın ve samimi olması dışında işinde gerçekten uzman ve titiz bir hekimdir. Önemsiz sayılacak çok küçük detayları dahi ihmal etmeyen her zaman en iyisini yapmaya çalışan bir doktor. Diş rahatsızlığı konusunda ailecek kendisine gitmekteyiz çok memnunuz..

8 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.