Bilecik Bağırsak Enfeksiyonu Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Hiv 37. gün

  Elisa testi hiv 37 gün sayın hocam merhabalar lütfen özenle okuyup cevap verirseniz sevinirim .. 1) hocam şüpheli bir ilişki oldu ancak karşı tarafın hiv virüsünü taşıyıp taşımadığını bilmiyorum sadece bir defa vajinal birleşme oldu. 20 dakika kadar. birincisi bir ilişkide karşı taraf virüslü ise e...

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Mücahit Yemişen

  Doç. Dr. Mücahit Yemişen

  Su an sonucunuz negatif, doksaninci gunde tekrar test yaptirin, muhtemelen negatif çıkacaktır.

 • Sünnet olması şart mı?

  Hocam iyi günler. 3 yasindaki oğlum geçen hafta idrar yolu enfeksiyonu geçirdi ilk defa oluyor. 10 günlük antibiyotikten sonra sonucları temizdi. ama tekrarlama olasılığına karşı dr bize sünnet olması şart dedi yaşı gereği yapmaktan çekiniyoruz. sizce nasıl bir yol izlemeliyiz. teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Abdulkerim TEMİZ

  Doç. Dr. Abdulkerim TEMİZ

  Sünnetin idrar yolu enfeksiyonu riskini belirgin azalttığı gösterilmiştir. genel olarak 3-6 yaş arasında genel olarak önerilmiyor. ancak genel anestezi altında yapıldığında çocuk açısında çok sıkıntı oluşturmayacağını düşünüyorum.

 • Calprotektin sonucu

  Merhaba, bir ayda ikinci kez bağırsak enfeksiyonu geçirmem sebebiyle kendimi gaesteoloji bölümünde buldum. tomografiden çekindiğim için doktor ilk önce kapsamlı bir gaita testi yaptı, onun sonucuna göre tomografi yapacağını söyledi. sonuç: calprotectin 50. endişelenmeli miyim?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Zülfikar POLAT

  Doç. Dr. Zülfikar POLAT

  Barsak enfeksiyonu için zaten tomografi istenmez...calprotektin testiniz tam sınırda normal görünüyor...

 • Sperm akıntısı boğaz ağrısı

  32 yaşında askerim. eşimle cinsel hayatımız düzenli haftada en az 3 kez boşalmam oluyor. sorunum şu: büyük abdest esnasında penisimden 2-3 damla sprem veya sperme benzeyen sıvı geliyor. ancak normalde herhangi bir şikayet yok. yanma çamaşırda akıntı vs yok. sadece büyük abdest esnasında var. ve bu s...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Temuçin ŞENKUL

  Prof. Dr. Temuçin ŞENKUL

  Bir semen kültürü yaptırmanızı öneririm.