Tek seansta çok daha güzel bir gülüş
Tek seansta çok daha güzel bir gülüş

Bu makalede sizlerle tek seansta gülümsemenizi geliştirecek bir yöntemi paylaşacağız. Bu yöntem yapıştırma teknolojisinin gelişmesi ile dişhekimleri tarafından uygulanmaya başlanmıştır. Dişinizin renginde özel dolgu maddelerinin dişinize yapıştırılması sonucu dişlerinizdeki şekil bozuklukları ve yüzey düzensizlikleri düzeltilir. Genellikle tahmin edilenin çok üzerinde güzel sonuçlar alınır.

S: Hangi dişlere uygulanır?

C. Aynaya baktığınızda

-Dişlerinizin şekillerinde size rahatsızlık veren asimetrik bir görüntü var ise,

-Dişleriniz aralık ise,

-Eski renklenmiş dolgular var ise, böyle bir uygulama tercih edilebilir.

S. Uygulama ne kadar sürer?

C.Yapım süresi 1 seanstır. Seans süresi yapılacak diş sayısına göre ayarlanır.

S.Ya dişlerim yapıldıktan sonra beğenmessem ne yapabiliriz?

C. Bunun için işlem yapılmadan önce dişleriniz üzerinde bir demo ile bitmiş haline yakın bir görüntüyü gösterebiliyoruz. Eğer bu görüntü hoşunuza giderse uygulama için randevunuzu ayarlıyoruz.

S. Böyle bir uygulamayı ne kadar kullanabilirim?

C. Kullanım süresi sizin günlük bakımlarınız ve rutin dişhekimi kontrolleriniz ile ilgilidir. Bunun yanı sıra günlük sigara, çay, kahve alışkanlıklarınız da değerlendirilir. Nasıl ki doğal dişleriniz bu alışkanlıklarınızdan etkileniyorsa, yapılan yeni restorasyonlarınız da bu durumdan etkilenebilir.

S. Bu uygulamanın avantajları nedir?

C: Dişlerinizi koruyarak, tek seansta yapılabilen, ekonomik,estetik bir çözümdür. Restorasyonlarınıza gelecek herhangi bir hasar durumunda telafisi hemen mümkündür.

S. Dişimin rengi de böyle bir uygulama ile beyazlar mı?

C. Dişlerinizin renginin de daha beyaz olmasını isterseniz, öncelikle diş beyazlatma yapıp arkasından dişlerinizin restorasyonlarını yapabiliriz.


İstanbul Diş Hekimi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!