Uzm. Dr. Armin MÜŞTAK, 30 Eylül 1967 tarihinde İran - Tebriz’de doğmuştur. 1995 yılında Tebriz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimini tamamlayarak 2005 yılında Dermatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzm. Dr. Armin MÜŞTAK, eğitimleri sırasında ve sonrasında pek çok kurumda görev yapmıştır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni-Sina Hastanesi’nde asistan doktor olarak, Dirimsel Tıp Merkezi’nde, Özel Çağsu Hastanesi’nde, Ankara Koru Hastanesi’nde, Özel HRS Kadın Hastanesi’nde, Özel Biofiz Tıp Merkezi’nde, 19 Mayıs Hastanesi’nde ve Özel Etimed Hastanesi’nde Uzman Doktor olarak uzun yıllar boyunca hizmet vermiştir.

Kendisi iyi derecede İngilizce ve Farsça bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır. Deri hastalıklarının tedavileri, Lazer Tedavileri ve Kozmetik Dermatoloji konuları başlıca ilgi alanlarından olan Uzm. Dr. Armin MÜŞTAK, Ankara - Çankaya’da bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

İletişim Numarası 0 (850) 811 62 21
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Uzm. Dr. Armin MÜŞTAK Muayenehanesi
  AdresHoşdere Cad. Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 5/2  Çankaya, Ankara 
  İletişim Numarası0 (850) 811 62 21

Son Cevapladığı Sorular

 • Sivilceli cilt

  Yağlı bir cilde sahibim.yüzümde sivilce siyah nokta ve göz altlarımda yap bezeleri var.pek çok sivilce kremini kullandım.çok fazla sivilcem yok ama cildim pürüzsüz olsun istiyorum.ne yapmam ne kullanmam gerek?biri arkadaşım tritoneforte kullandı çöl memnun onu kullansam etkili olur mu?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Armin MÜŞTAK

  Uzm. Dr. Armin MÜŞTAK

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 62 21

  Herşeyden önce sivilcelerin neden hala çıktığını değerlendirmek adına hormon profilinize bakmak gerekecek ...tedavi için mutlaka bir dermatoloji kliniğine gitmeniz daha iyi olur . biz sivilce tedavisinde kremlerle başlayıp tedavi tatmin edici olmazsa sistemik tedavileri öneririz ...tritone fort bir... Cevabı gör

 • Roaccutane ve botox

  Roaccutane ve botox merhaba doktor bey yaşım 26 sürme kremlerlegeçmeyen kapalı komedon ve rosacea şikayeti ile 1 yıl düşük doz roaccutane kulladım .ilacım 3 ay önce bitti şuan cildimde ince mimik çizgileri hariç bir problem yok.size sorularum ise şunlar; ince mimik çizgilerim beni rahatsız ediyor ve... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Armin MÜŞTAK

  Uzm. Dr. Armin MÜŞTAK

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 62 21

  Yazınızı okudur ...bu şikayetlerin giderilmesinde botoks ve dolgu uygulamalarında bir sakınca yok ...endişe etmeyin bu arada roaccutane sonrası deride oluşan kuruluğu gidermek için mezoterapi de yaptırabilirsiniz

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (6)

Hasta Değerlendirmeleri

6 Yorum Ort. Puanı: 5
Cem Cim
(5) 20.07.2017

Sivilce tedavisi için armin doktorun kliniğine uğradım ilgi alaka süper boyuttaydı teşekkür ederim sivilcelerimden kurtuldum.

Merve Gungor
(5) 19.07.2017

Armin Bey, bilgi tecrübe konusunda büyük saygı hak eden bir doktor cildimde ki sorunları kısa bir sürede çözdü, hastaları ile iletişimi çok iyi. teşekkür ederim.

Şükran Ilhan
(5) 09.06.2017

Sayın Armin MÜŞTAK,yeryüzündeki meleklerden birisidir her şeyden önce çok güzel bir ruha sahip olan , insani değerleri çok yüksek olan,harika bir insan ve de alanında uzman olan muhteşem bir hekimdir! Kendisine bedenimde çıkan kahverengi lekeler beni fazlasıyla rahatsız ettiği için gitmiştim.Sanki boynuma ve göğüs kafesime ve sırtıma erimiş çikolata sıçratmışlar gibiydi.Çok fazlaydı ama Armin doktorum,sabırla 3-4 ayda bölge bölge tedavimi yaparak hem de en mükemmel teknikle..itinayla sağlıklı dokuma zarar vermeden özel bir donanımla, hiç bir yerde göremiyeceğiniz bir yöntemle tedavimi sabırlar yapmış ve de bedenimde leke kalmamıştır.Bu tedavimi yaptıralı bir yıl oldu ama minik olanlar yeniden büyüdü ve dağıldı.Saygı değer doktorum bunu bana söylemişti ama hiç bir zararı yok sağlığınıza demişti.Öncelikle yeryüzünde sizin gibi insanların olduğu bilmekten dolayı çok mutluyum! Hastalarınıza yaklaşımınız ve o kocaman yüreğiniz ve her anlamda her konuda hastanıza destek olmak ve şifa vermek için çabalayan .üstün bir ruha sahip olan Doktorum Sayın Armin MÜŞTAK, .iYİ Kİ VARSINIZ! Sizin hastanız olarak tanıdım ama bana yaklaşımınız hem hekim hem de bir abi gibiydiniz:Sonsuz teşekkür ederim.Sizi özledim.Ailenizle birlikte,sağlık içinde ,huzurlu ve mutlu, uzun ömür dilerim.Saygılar ve sevgiler gönül dolusu !

Fatih Elmacioglu
(5) 14.03.2017

Teşekkürler hocam

Mert Arman
(5) 04.06.2016

İlginize Teşekkürler hocam

reyhan özdal
(5) 01.06.2016

İlginiz için çok teşekkür ederim

6 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.