Bilecik Anoreksiya Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Kizimin zayifliligi

  Merhaba benim kizim 16 yasinda 36 kg midede gastrit problemi var.mide koruyucu kullaniyor fakat bi turlu kilo alamiyor.yedigi zaman midesinin sistigini soyluyor tahlillerde hoc bir problem yok.asiri sinirli .kilo almasi icin onerinizi bekliyorum .tesekkurler.

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Ceyhun CAFEROV

  Yrd. Doç. Dr. Ceyhun CAFEROV

  Merhaba burcu hanım kızınızın yeme bozukluğu (anoreksiya nevroza) ihtimali var bu sebeple uzmana götürüp bu durumun psikiyatrik açıdan değerlendirilmesi ve gerekiyorsa da tedavi alması gerekiyor. acil şifalar.

 • Anoreksiya

  Merhaba ben anoreksiya oldum ve 5 aydir regl olmuyorum kilo alırsam ideal kiloma ulasirsam regl olurmuyum boyum 170 ve kilom 43

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Deniz Koray GÖRÜCÜ

  Uzm. Dr. Deniz Koray GÖRÜCÜ

  Evet olabilirsiniz. kritik sınırdaşınız tedavi için başvursanız çok iyi olur

 • Anoreksiya nevroza

  Hocam ben besyo öğrencisiyim. annem 3 ay da ciddi derecede zayıfladı. (35 kilo) 45 yaşında.bir şey yiyemiyor. aneroksiya nevroza veya gizli şeker olduğunu düşünüyorum. bunun için dahiliyeye mi gitmeliyiz?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Özkan GÜNGÖR

  Doç. Dr. Özkan GÜNGÖR

  Önce dahiliye ye gerekirse psikiyatri ye başvurunuz geçmiş olsun

 • Acil yardim

  Merhabalar ben hem bulumia hemde anoreksiya hastasıyım. 3yıldan daha fazla var bu ve sürekli. tedavi görmek istiyorum . iş sigortam ve sağlık sigortam yok ne kadar ücret öderim ilk başta bilgi verir misiniz tedavi sürecinden sonra ne kadar ücret çıkar?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Psk. Betül GÜNDÜZ

  Uzm. Psk. Betül GÜNDÜZ

  Merhabalar. öncelikle yeme bozukluklarında detaylı bir değerlendirmenin yapılması ve buna göre bir tedavi planının oluşturulması önemlidir. yeme bozukluklarının tedavi süreci uzun ve kapsamlı olmakla birlikte özelden bir hizmet aldığınızda sigortanızın olması veya olmaması önemli değildir. ücret ve... Cevabı gör