Bilecik Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Safra kesesi ameliyatı

  Merhaba safra kesesi ameliyatı olacağım ve safra kesem alınacak. bu süreçten sonra yediklerime dikkat etmem gerekir mi? bazı sitelerde zeytinyağı yenmemeli diye okudum, herhangi bir zararı var mıdır?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Abdullah SAĞLAM

  Prof. Dr. Abdullah SAĞLAM

  Safra kesesi ameliyatından sonra bu ameliyat olunduğu için kaçınılması gereken bir yiyecek bulunmamaktadır. safra kesesi ameliyatından sonra diyet yapmanız gerekmemektedir.

 • Bacakta uyuşma

  2 buçuk ay önce tüp mide ameliyatı oldum. ve şu aralar ayağımda uyuşukluk var sürekli. az da hissizlik ama hareketlerim de birşey yok. vitamin eksikliğinden olduğu söylediler lakin b12 normal cıktı. korkuyorum sakat kalmaktan ne olmuş olabilir ne yapmam lazım?

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Fatih ÇİFTÇİ

  Yrd. Doç. Dr. Fatih ÇİFTÇİ

  Uyusukluk nedenini bulmak gerekir. bel fîtîgî, sinir sîkîsmasî vs nedenlerini dîslamak gerekir. nöroloji bölümüne basvurun.

 • Kasık fıtığı ameliyatı sonrası idrar sorunu

  Merhaba hocam, babam 10 gün önce kasık fıtığı ameliyatı oldu. spinal anestezi ile açık ameliyat yapıldı. ameliyattan ilk çıktığında gayet iyi olmasına karşın bir gün sonra eve dönmesinden itibaren idrara çıkamama, damla damla yapma ,bu nedenle neredeyse iki dakikada bir tuvalete gitme, buna bağlı ş...

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Mesut Yaşar ATLI

  Doç. Dr. Mesut Yaşar ATLI

  Çok geçmiş olsun sema hanım, özellikle yaşlı hastalarda spinal anestezi sonrası idrar yapmakta zorlanma sorunuyla karşılaşılabiliyor. eşlik eden prostat büyümesi ve ameliyat bölgesindeki ağrı da zorlanmaya katkıda bulunuyor. ameliyat eden doktorunuzun dediği gibi bu durum geçicidir. düzelmediği takt... Cevabı gör

 • Ameliyat sonrası kabızlık

  Teşekkür ederim hocam sanırım biraz daha bekleyeceğim kabızlık ve hissizlik gecmezse bu sefer dediğinizi yapacağım asıl merak ettiğim mevzu yalnızca magnezi kalsine kullanıyorum ya sürekli bu ilaç bağırsak tembelliği yapar ya da iyileşme sürecini geciktirir mi kendi kendime yapamaz hale gelmem yani...

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Hasan OFLUOĞLU

  Yrd. Doç. Dr. Hasan OFLUOĞLU

  Merhaba kısa sürede bir sıkıntı oluşturmaz.ikinci bir görüş için bekleme süresi kullanmanıza gerek yok. bayramdan sonra gitmeniz size zaman kazandırabilir.