Prof. Dr.

Ali Rüştü ERGÜR

Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

İnanılmaz bir doktor ve kişilik.Onun için ne denir bilmem ama ne söylesem az olucağını biliyorum.Gözünüz kapalı güven içinde eşlerinizi götüreceğiniz bir kadın doğum uzmanı.
06.02.2016 - fatih karadağ

İletişim Numarası0 (850) 433... Numarayı gör
Randevu Al

  Randevu Al

  • Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR Muayenehanesi
   AdresPark 15 Muayenehaneleri Mehmet Afkan Sok. No:13/15 Kat:2 D:7 Koşuyolu  Kadıköy 
   İletişim Numarası0 (850) 433... Numarayı gör

  Son Cevaplanan Sorular

  • Merhaba

   Iyi günler ali bey.20+5 günlük hamileyim bugün ayrıntılı ultrason yaptırdım.bebeğin bir taraftaki kaburga kemiklerinden en alttaki eksikmiş ve bir böbreğinde fazlaca idrar birikmiş 4 mg ymiş.sınırdaymış.onun dışında herşey iyi.sizce bu 2 durum herhangi bişey yapmamızı gerektirirmi?

   Doktor Cevabı:
   Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR

   Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR

   Sadece takip yapılacak, başka yapılacak ekstra bir şey yok. sorun olacağını düşünmüyorum. ultrasonun ehil ellerde yapıldığını varsayoyorum, değilse lütfen uzmanı bir hekime tekrar baktırın lütfen. geçmiş olsun.

  • Hormon yüksekliği

   Hocam size geçen ayda yazmıştım yasmin kullanıyorum 5 kutu kullandım fsh 15.78 çıkmıştı dr.um diğer ay tekrar yaptır dedi yaptırdım ve 21.19 çıktı anlayacağınız yükseliyor ne yapayım ilaçta tedavi amaçlı kullanıyordum bu sonuç vücutta olumsuz birşey yaparmı bırakmalımıyım kıl problemi için kullanıyo... devamı

   Doktor Cevabı:
   Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR

   Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR

   İlacı kestikten en erken 3 ay sonra tahlilleri yaptırın lütfen. geçmiş olsun.

  ?

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  Soru sorma kapalıdır.

  Hakkında Yapılan Yorumlar (1)

  fatih karadağ
   

  İnanılmaz bir doktor ve kişilik.Onun için ne denir bilmem ama ne söylesem az olucağını biliyorum.Gözünüz kapalı güven içinde eşlerinizi götüreceğiniz bir kadın doğum uzmanı.

  06.02.2016
  1 görüş bulundu.

  Hasta Yorumları

  5 / 5
  1 Yorum

  Hakkında yorum yazın

  Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM YAP

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin


  Hakkında

  Özgeçmişi

  Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR, ilkokul öğrenimini 1968-1973 yılları arasında Gazi Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu'nda, ortaokul öğrenimini 1973-1976 yılları arasında Kemal Atatürk Ortaokulu'nda ve lise eğitimini 1976-1980 İstanbul Kuleli Askeri Lisesi'nde tamamlamıştır.

  Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR, lisans öncesi eğitimlerinin ardından 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1983 yılında GATA Tıp Fakültesi'ne geçmiş ve 1989 yılında buradan mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1989-1993 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında ihtisasını tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

  1995-2011 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR, şu anda Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir.

  Mesleki Tecrübe

  30 Yıl

  Diploma aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

  Ücret Bilgisi

  Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433...  Numarayı gör  .