Bursa Akupunktur

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Dr. Murat EVİS - Akupunktur

Dr. Murat EVİS

Akupunktur

Uzm. Dr. Nejat Murat Evis  cumhuriyet mh. F:S:M. bulvarı mersa sitesi b blok no 53/1 nilüfer / bursa  Nilüfer, Bursa 

Sayfa : 1/1 | Toplam 1 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Histrionik

  18 yaşındayım ve kendi kendime araştırarak histrionik tanısı koydum bu doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama bu durum beni aşırı etkiliyo kendi çabalarımla kurtulmak istiyorum ama bi türlü beceremiyorum lütfen biri bana yardımcı olabilir mi bu durumdan nasıl kurtulucam ?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ahmet Serdar SOYDAN

  Prof. Dr. Ahmet Serdar SOYDAN

  Merhaba. rahatsızlığınız ile ilgili olarak bir psikiyatrist ile görüşmenizi tavsiye ediyorum. tanıyı sizin değil bir doktorun koyması gerekir. ancak ondan sonra akupunktur veya biorezonans tedavisinden fayda görüp görmeyeceğinizi değerlendirebiliriz. saygılarımla.

 • Hacamat tedavisi

  Merhaba hacamat fiyitı nedir tam adresinizi telefon numarınızı alabilirmiyim evede geliydrmusunuz ilginiz için şimdiden teşekür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Nilgün ÖZGÜN

  Dr. Nilgün ÖZGÜN

  Merhaba murat bey. ankara da eryaman mahallesi 271.sok rada life no:13 numarada muayenehanem var . hacamatı yalnızca muayenehanemde yapıyorum. 0 555 886 83 36 ve 0 312 833 80 30 numaralı telefonlardan bana ulaşabilirsiniz sağlıcakla kalın.

 • Hocam ağrım var

  Hocam 19 yaşındayım cumartrsi günü hapşırdıktan sonra elmacık kemiğim ve şakak kemiğimin o arasına bir ağrı girdi hala daha var nefes alınca çok korkuyorum ve zorlamamıştım falan anlamadım ben damar falan mı yırttım şimdi çok korkuyorum ağlıyorum

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mustafa KARAKAN

  Uzm. Dr. Mustafa KARAKAN

  Merhaba, sizin yaşınızda bu şekilde, ani bir durumla bu bölgede ağrı oluşumu bana damar sorunu düşündürmüyor. anacak bölge itibari le gömülü 20 lik dişlerinile ilgili bir sorun olabilir. bu nedenle 20 dişlerinizle ilgili bir sorun olmadığını tespit etmekte fayda görüyorum.

 • Kuyruk sokumu sağ tarafında tümör

  İlk başta sorumuza cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim hocam. tümör iyi huylu sorun şu hocam tümör omorik bölgesin kuyruk sokumu dediğimiz sağ tarafında sinir damarına örümcek ağı gibi bir noktada sapmış buradaki doktorların dediğine hocam ameliyat olursa felç olma ihtimali var dediler çünkü...

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mustafa KARAKAN

  Uzm. Dr. Mustafa KARAKAN

  Merhaba, tümör iyi huylu denildi ise patoloji raporu vardır. bu durumda, değerlendirme sonucunda farklı tedavi önerilerimiz olabilir.