Bilecik Akupunktur Tedavisi Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Aşırı aktif mesane

  Merhaba hocam yaklaşık on yıldır aşırı aktif mesane rahatsızlığım var. yaptırdığım tüm tahliller temiz çıktı. sonunda bu teşhis kondu. sık sık idrara çıkıyorum. biorezanansı yeni duydum. bu sık sık idrara çıkma hastalığını tamamen iyileştirir mi? doktorlar kesin tedavisi yok demişti.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Uzm. Dr. Doğanay KÜRKÇÜ

  Hem akupunktur hem biorezonansdan fayda sağlarsınız? bazen sadece bir blokaj açılması bile fayda sağlıyor. şifa diliyorum.

 • Migren tedavisi

  Merhaba. migren tedavisi yapıyor musunuz? kaç seans ve maliyetini öğrenebilir miyim. istanbul dan geleceğim. çok teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Gamze ŞENBURSA

  Yrd. Doç. Dr. Gamze ŞENBURSA

  Merhabalar nermin hanım evet migren tedavisi yapıyoruz dilerseniz telefon numaranızı verin ücretler ve süreç ile ilgili size bilgi verelim.

 • Nöralterapi

  Merhabalar hocam, klipsli ets sonrası özellikle vücutta yanma hissi, vucudun ateş gibi yanması, diz kapağının altından ayak bileğine kadar aşırı şekilde yanma hissetme, yorgunluk, halsizlik ortaya çıkabilir mi? yani sempatik sinirlere yapılan bu müdahale bu gibi fizyolojik olumsuz sonuçlara yol açab...

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mustafa KARAKAN

  Uzm. Dr. Mustafa KARAKAN

  Merhaba, ets sonucu sempatik aktivite ve parasempatik-sempatik sinerjisinde-dengesinde bozukluklar nedeniyle bu tür sonuçlara neden olabilir. ancak bedeninizin ets ye yanıtı da bunda çok önemlidir. bu durumun nöralterapi ile tedavisi mümkün. yine seans sayısı, uygulayıcı, yandaş problemlerin çöz... Cevabı gör

 • Sıvı birikintisi tedavisi nasıl olur

  Sırtımda sıvı birikintisi var çok fızık tedavi seansları gördum sıcak tedavi, hacamat, akupunktur ama sonuc alamadm

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Salih ÜRPER

  Uzm. Dr. Salih ÜRPER

  Merhaba özlem hanım ; sorunun veya hastalığın nedeni ve teşhisiniz bilinmeden herhangi bir tedavi önermek doğru olmaz. bir meslektaşıma başvurmanız ve muayene sonucuna göre karar verilmesini öneririm. çok geçmiş olsun.