Konya Akupunktur

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Size önerdiğimiz diğer şehirler


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Histrionik

  18 yaşındayım ve kendi kendime araştırarak histrionik tanısı koydum bu doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama bu durum beni aşırı etkiliyo kendi çabalarımla kurtulmak istiyorum ama bi türlü beceremiyorum lütfen biri bana yardımcı olabilir mi bu durumdan nasıl kurtulucam ?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ahmet Serdar SOYDAN

  Prof. Dr. Ahmet Serdar SOYDAN

  Merhaba. rahatsızlığınız ile ilgili olarak bir psikiyatrist ile görüşmenizi tavsiye ediyorum. tanıyı sizin değil bir doktorun koyması gerekir. ancak ondan sonra akupunktur veya biorezonans tedavisinden fayda görüp görmeyeceğinizi değerlendirebiliriz. saygılarımla.

 • Hacamat tedavisi

  Merhaba hacamat fiyitı nedir tam adresinizi telefon numarınızı alabilirmiyim evede geliydrmusunuz ilginiz için şimdiden teşekür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Nilgün ÖZGÜN

  Dr. Nilgün ÖZGÜN

  Merhaba murat bey. ankara da eryaman mahallesi 271.sok rada life no:13 numarada muayenehanem var . hacamatı yalnızca muayenehanemde yapıyorum. 0 555 886 83 36 ve 0 312 833 80 30 numaralı telefonlardan bana ulaşabilirsiniz sağlıcakla kalın.

 • Hocam ağrım var

  Hocam 19 yaşındayım cumartrsi günü hapşırdıktan sonra elmacık kemiğim ve şakak kemiğimin o arasına bir ağrı girdi hala daha var nefes alınca çok korkuyorum ve zorlamamıştım falan anlamadım ben damar falan mı yırttım şimdi çok korkuyorum ağlıyorum

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mustafa KARAKAN

  Uzm. Dr. Mustafa KARAKAN

  Merhaba, sizin yaşınızda bu şekilde, ani bir durumla bu bölgede ağrı oluşumu bana damar sorunu düşündürmüyor. anacak bölge itibari le gömülü 20 lik dişlerinile ilgili bir sorun olabilir. bu nedenle 20 dişlerinizle ilgili bir sorun olmadığını tespit etmekte fayda görüyorum.

 • Fibromiyalji

  Dr bey bana 3yıl önce fibromiyalji teşhisi konuldu sizin alanınıza giriyormu acaba? eğer öyleyse bursada yaşıyorum ilk fırsatta gelirim.iyi günler

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Alp GURBET

  Doç. Dr. Alp GURBET

  Merhaba demet hanım, fibromiyalji için öncelikle ilaç tedavisi ve akupunktur öneriyorum. ancak bunlara rağmen şikayetiniz devam ediyorsa o zaman tetik nokta enjeksiyonu denenebilir. sizin durumunuz bunlara uyuyorsa algolojiye gelebilirsiniz. iyi günler