Prof. Dr.

Abdulkadir BEDİRLİ

Puan: 5 - 9 Yorum

Genel Cerrahi, Ankara / Çankaya

Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ Ankara'da Genel Cerrahi alanında hastalarına sağlık hizmeti vermektedir.

Bu doktoru aramak için : 0 (850) 433... Numarayı gör
Randevu Al
* Standart tarife ile ücretlendirilmektedir.

  Aşağıdan kendinize uygun bir gün ve saat seçerek randevu alabilirsiniz.

  Prof Dr Abdulkadir BEDİRLİ Hakkında

  Özgeçmişi

  Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, lise öğrenimini 1981 yılında Kabataş Erkek Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve 1997 yılında Genel Cerrahi uzmanı olmuştur.

  Gazi Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda 2005 yılında Doçent, 2010 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanan Dr. BEDİRLİ, 2008-2011 yılları arasında Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı ve ameliyathaneler koordinatörü olarak idari görev de yapmıştır. Ayrıca 2010 yılında üniversitenin Laparoskopik Cerrahi Merkezi'nin kurulmasında koordinatör olarak görev almış ve 2011 yılında merkezin kurucu müdürü olmuştur. Aynı süre zarfında Fransa-Elancourt'daki eğitim programını tamamlayıp eğitmen sertifikası almaya hak kazanmıştır.

  2011 yılında Strasbourg'da Robotik Cerrahi sertifikasyon programının tamamlayıp konsol cerrahı unvanı alan Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, 2011 yılında Gazi Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği'ndeki ilk robotik cerrahi ameliyatını gerçekleştirmiştir. Bu tarihten itibaren ağırlıklı olarak kolon-rektum kanserleri ve obezite nedeniyle 100'ün üzerinde hastaya robotik cerrahiyi başarılı bir şekilde uygulamıştır. 2012 yılında ise Cerrahi Onkoloji Uzmanı unvanı almıştır.

  52 adet yurtdışı yayını, 47 adet yurtiçi yayını, 78 adet uluslararası kongrelerde, 68 adet ulusal kongrelerde sunulmuş bildirisi, 5 adet kitap bölümü ve bir kitap editörlüğü bulunan Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde akademik çalışmalarına devam etmektedir.

  Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • ERCIYES ÜNIVERSITESI

  Doktor Hakkında Yapılan Yorumlar (9)

  Doktor hakkındaki değerlendirmeler yalnızca hastalar/danışanlar tarafından yapılabilmektedir.
  Çok Memnunum( 5)  

  Sn.abdulkadir beye 2013 yılı Ekim ayında ameliyat oldum yüzümden 7 adet ben aldı inanin benlerin alindigi yerde en ufak bir iz dahi kalmadı hiç bir cerrah bu kadar mükemmel bir ameliyat yapamazdı yüzümün güzelliğini ve sağlığımi ona borçluyum kendisi mükemmel bir doktor ilgisiyle guleryuzuyle hastalarına verdiği önem ve gosterdigi hassasiyetle harika bir doktor kendisine güvenim tamdır hiç düşünmeden ve tereddüt etmeden gidebileceğiniz en mükemmel cerrah herkese tavsiye ediyorum kendisine teşekkür eder saygilar sunarım hocam iyi varsiniz sonsuz tsk

  23.02.2016
  Çok Memnunum( 5)  

  Canım Doktorum,hayata bakış açımı değiştirdi,ben 138 kilo idim beni baybas ameliyatı yaptı.Sorunsuz bir şekilde geçirdim,kendisi çok mütevazİ ve hoş görülüdür.Beni 02.04.2015 tarihinde ameliyat yaptı o günki kilom 138 idi 16.11.2015 tarihine kadar ben şu anda 58 kilodayım gerçekten duygularımı ve sevincimi anlatamıyorum doktorum ve ekibine burdan sonsuz çok teşekkür ederim beni hayata tutundurdular sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde çok memnunum Abdulkadir beye çok teşekkürler :)

  16.11.2015
  Çok Memnunum( 5)  

  Abdulkadir Bedirli hocamız siz bizim en değerli varlığımız olan Annemizi yaptığınız robotik cerrahi ameliyatıyla bize allahın izniyle bagisladiniz.Tekniginiz,açıklamalarınız,güler yüzlü davranışınız en önemlisi başarılı ameliyatiniz için Annem Gönül Yılmaz ve çocukları olarak kendi adımıza çok teşekkür ederiz.Saygi ve sevgiler hocam.

  14.11.2015
  Çok Memnunum( 5)  

  Sayın hocam sizin önerdiğiniz ve bize bu operasyonun açıklayıcı bilgilerini en iyi şekilde verdikten sonra robotik cerrahi yöntemiyle annemize yapmış olduğunuz aynı andaki bağırsak ve safra kesesi ameliyatının başarısının bir numaralı kahramanısınız.Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler.Bu son derece başarılı ameliyat tekniğini önerdiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim.

  13.11.2015
  Çok Memnunum( 5)  

  Annemize konulan kolon ca yani bağırsakta kitle teşhisinden sonra yüce rabbimizin önümüze çıkardığı iyi insan Gazi Üniversitesi doktorlarından Genel Cerrahi Uzmanı, Prof.Dr. Abdulkadir Bedirli hocamızın bize robotik yöntemle ameliyat önerisinde bulunmasından sonra annemizi 27 Ağustos 2015 tarihinde sonderece başarılı bir operasyonla bu yontemle ameliyat etti.Çok hızlı iyileşme süreci , karında islem icin girilen küçük deliklerin hızlı kapanması hatta gittiğimiz onkoloji dr "teyzecim sen ameliyat olduğuna eminmisin" deyip yara yok ameliyat çok guzel ve başarılı olmus demesi bizleri mutlu edip Abdulkadir hocamizin ne kadar degerli bir hekim oldugunu , onerdigi yönteminde ne kadar dogru bir ameliyat yöntemi olduğunu görmüş olduk.Kendisine biz beş kardeş ve Babamız en önemlisi bu süreci en iyi şekilde atlatan annemiz ile birlikte müteşekkiriz.Hocam iyiki varsiniz iyiki sizi yuce rabbim karşımıza çıkardı.Sağolun ve hep varolun.

  06.11.2015
  Çok Memnunum( 5)  

  .

  21.10.2015
  Çok Memnunum( 5)  

  Abdülkadir Bey geçtiğimiz hafta annemin tiroid ameliyatını gerçekleştirdi. İlk andan itibaren tecrübesine zaten çok güveniyorduk ayrıca ilgisi ve güler yüzü bizi daha da rahatlattı. İyi ki tanımışız. Sonsuz Teşekkürler....

  13.04.2015
  Çok Memnunum( 5)  

  Abdulkadir bey annemin gazi hast den doktorudur.Bagirsak ve fıtık ameliyatini yapmistir.cok bilgili ve oldukca kibar ve hastalarina son derece sevecendir.kendisini tanidigimiz icin cok memnunuz.herkese tavsiye ederim.

  22.02.2015
  Çok Memnunum( 5)  

  Canım Doktorumuz, 90 yaşındaki babamıza robotik mide ameliyatı yaparak hiç bir problem yaşamadan babamızın yaşam kalitesini uzatan, babamızla daha nice yıllar geçirmek üzere bize yardımcı olan doktorumuza sonsuz tşk.

  23.01.2015
  9 görüş bulundu.

  Bu doktor hakkındaki görüşlerinizi yazın ve uzmana puan verin.


  Doktor Tarafından Son Cevaplanan Sorular

  Gaz tutamama

  Doktor bey sizleri fazla rahatsız etmek istemem ama ben üniversite öğrencisiyim ve üniversiteye hazırlanırken çok sıkıntılı bir süreç geçirdim efendim üniversiteye geldim ve başıma bu gaz problemi dogdu hayatımda makat bolgemle ilgili ilk kez bir sıkıntı yaşıyorum efendim bizler 450 kişilik sınıflar... Devamı >>

  Mammografi

  Merhaba hocam iyi akşamlar. annemin mammografi sonucunda; her iki memede heterojen dens meme yapısı görülmekle olup yapısın glandüler doku oranı %51-75 arasındadır (tip 3 parankim). kırmızı harfle mamografik duyarlılık düşüktür yazılmış. ben size koyu yazılmış yerleri yazayım. sağ meme alt iç kadran... Devamı >>

  Sol kasik karın bölgesinde ağrı

  Merhaba ben 28 yaşında bayanım. kilo 50. 1 yıldır sürekli sol kasık ve sol karnimda dalgalar halinde gelen giden ağrılarım oluyor. ve artık uyluk ve kalçamda ağrıya dahil oldu. sol kasık lenfbölgem hassaslastı birde. uzanınca azalıyor oturunca ağrılarım artıyor. sanki kasıkta bi gerilme hissi var o... Devamı >>

  Kronik fissür

  22 yıldaır, kronik fissürüm var, kronik fissüre heyet tarafından ne şekilde engelli oranı veriliyor? yüzde kaç veriliyor. Devamı >>

  1/251 | Toplam 1001 kayıt bulundu.

  .