oo
Soru Sahibi
3 Temmuz 2013 22:34

yutkunurken kirt sesi

Iyi gunler, iyi calismalar,,,.. ben ozel bi hastane acil serviste caliyorum acil tip teknisyeniyim... 2 aydir yutkunur ama sadece yutkunurken kirt sesi geliyor basimi yukari kaldiriyorum ama o zman olmuyor,,, su icerken bazen zorlaniyor fibi oluyor,, zaman zaman agri oluyor bogazimda kulagimada vuruyor bazen agri... tetkik sonuclarim nolmal tsh larim nolmal sedimantasyonum nolmal ft3 5,02 ft4 16 , tsh 2, 01, anti-tpo 10,76 referans araliklarina gore cok nolmal , sedimantasyon nolmal hatta CA125 5,27 CA*** *** **,90 , CA19-9 1,52 referans aralarina gore nolmal... sigara kullaniyorum ama asiri icen biri degilim, geniz akintisi oluyor.. nedenine yardimci bisey soylerseniz cok tesekkurler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aytuğ Altundağ
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

bu şikayetler 4 durumda ortaya çıkar 1. ağız kuruluğu 2. boğaz reflüsü 3. alerjik nezle 4.sinüzit geçmiş olsun

19 Temmuz 2013 10:28