GF
Soru Sahibi
13 Mayıs 2012 17:21

varikosel ameliyatı sonrası morluk

Hocam merhaba, 6 gün önce varikoselden çift taraflı ameliyat oldum. Öncesi sperm verememiştim, 10 günlük spem birikimi testiste şişlik yaptı diyipte 6. gün hafif bir şekilde masturbasyonla boşaldım. Ama hiç zorlamadan hafif yaptım. Sonrası penis kökünün üst bölgesinden alt tarafa doğru 3 santimetre kare kadar bir alanda hafif morluklar gördüm. Bu morluklar penis ereksiyon halindeyken daha belirgin durup, penis sönükken görülmüyor. Bu ameliyat sonrası bir komplikasyon mudur yoksa mastürbasyondan mı oldu? Mastürbasyondan oldu diye çok üzülüyorum ama mastürbasyon yaparken hiç bir şekilde zorlamadım. Penis kökünün alt kısımlarında hafif şişlikler vardı, şişlikler geçti ve oaralardada hafif morarmalar oldu. Varikosel ameliyatının penisle alakası yok deniliyordu, neden oldu bu morluklar. Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Gecmis olsun. Bu morarmalar varikosel ameliyatina bagli olusuyor. Ameliyat bolgesinden cilt alti kanamalarin penis kokune sizmasina bagli. 15 gunde gecer. Endise etmeyin.

13 Mayıs 2012 19:00