BA
Soru Sahibi
24 Kasım 2013 15:38

Vajinal iki fitil aynı ayna kullanılması uygunmudur

Merhaba seval hanım; 1yıldır korunmayı bıraktık çocuk olmadı muayene oldum folbiol tablet yazdı ve Dr.um hormon idrar sperm rahîlm filmi gibi testler istedi, alttan muayene sonrasında akıntım olduğunu söyledi ki biliyordum iki fitil verdi donaxyl ve ornisid on dk arayla ilk kullandım fakat ikinci gün tedirgin oldum sizce iki fitili aynı anda kullanımı uygunmudur. Ayrıca bugün adetimin 1.günü fitil kullanılabilirmi böyle bir durumda.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Seval Taşdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

birinci fitil bitince ikinci fitil kullanılmalıdır. aynı anda değil. adetliyken fitil adet kanıyla atılacağından kullanılmaz. adet bitince tekrar başlanır.

25 Kasım 2013 15:21