ka
Soru Sahibi
28 Mart 2014 13:21

ultrasonda yumurta görülmedi

sevim hnm merhaba ben 3 gün önce kasık agrıları nedenıyle doktora gıttım adetımede 5 gün vardı ultrasonda yumurta gözükmüyor denıldı .bu adetıme yakın dönem oldugu için mi gözükmedi yoksa hamilelik olasılıgı varmı doktoruma bunu sormayı unuttum bıde cok akıntım varmıs ve akıntılar tüplerimi tıkıyomus bu yuzden gebelık olusmayabılır dedı vegi-hext dıye bır fıtıl verdı ve eşimle bana beraber kullanıcegımız 2 adet ilaç verdı bırı azitro diğeri fluzole eşime neden verıdgını anlıyamadım yardımcı olursanız sevınır cocuk dusunuyoruz 5 aydır bunun ıcın ugrasıyoruz henuz sonuc alamadık bırde bu fitili kullandıktan sonra ilişkiye gırmemde bı sakınca varmıdır ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Fitil kullanırken ilişki yasaktır adete yakın olduğu için yumurta gözükmeyebilir iyi günler dilerim

28 Mart 2014 14:20