ile ilgili Sorular

Tvu nedir ?

Merhaba Mehmet bey,Ben ulturason yaptırdım bugün ve sonucum da Ulterus orta hatta,hafif antevert pozisyondadır.Boyutları normal,konturu düzgündür.Fundus internal os mesafesi 56 mm,transvers çapı 39 mm,ön-arka çapı 33 mmdir.Myometrium eko şiddeti hafif heterojen görünmektedir.Endometrium çift duvar kalınlığı normal üst sınırdadır.Endometriyumda milimetrik hiperekojen odak izlenmektedir.Sağ over 27 mm çapında kist izlenmektedir.Douglasta sıvı izlenmektedir. TVU önerilir diyor raporda.Ben 2 yıllık evliyim ve artık çocuk düşünüyorum.Bu sonuçlar çocuk yapmak için sıkıntılı bir durum olabilir mi ? Hiç korunmadım 2 yıldır. Dönüşünüzü rica edeceğim.Tşkler,

22.11.2012 15:47

Diğer Sorular

Karaciğer büyümesi

iyi günler,annem 66 yaşında geçen günlerde bulantı terleme şikayetlerinden dolayı hastaneye gittik.kan tahlillerinde şeker 245 üre 47 çıktı.iki gü... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

Merhaba emre bey 5 yıllık evliyim 1 gebeliğim oldu ilk yıl aldırmak durumnd

Merhaba emre bey 5 yıllık evliyim 1 gebeliğim oldu ilk yıl aldırmak durumndaydım erkendi.şimdi bebek istyoruz hiç bir sorun yok pelvik yaptırdım ute... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

Karaciğer tvu 155 mm ekosu grade 2 ne demektir karaciğer büyümesi var mı ya

Karaciğer tvu 155 mm ekosu grade 2 ne demektir karaciğer büyümesi var mı yağlanma tehlikeli mi tedavisi nedir açıklarsanız sevinirim şimdiden iyi çalı... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

.
x