Kadın Hastalıkları ile ilgili Sorular

Süt kesen hap içtim pişmanım

Merhabalar doktor hanım öncelikle çok çaresiz olduğumu belirtmek isterim..
Ben avusturyada yaşıyorum,1 buçuk ay önce çok zor ve kanamalı bir doğum.geçirdim,ilk iki gün bebeğimi emzirmeme izin verilmedi,tabi doğal olarak göğüsüm şişti,ucuda olmadığı için oğlum almakta zorlandı ve ucu yara oldu sonra göğüsüm mastit oldu. Antibiyotik tedavisi ile geçti,bir ay boyunca sütümü makina ile sağarak verdim. Yaram hafif düzelince normal emzirmeye başladım,bir hafta içinde tekrar yara ve mastit oluştu,bu sefer hastanede benim emzirmemin mümkün olmadığını çok hassas bir tenim olduğunu ve oğlumunda çok sert emdiğini bu yüZden bırakmamız gerektiğini söylediler.. İki günlük yarım hap verdiler. Sabah 8 aksam 8olmak üZere iki günde 4 kez yarımşar beyaz renkte ince bir hap aldım... Yaram geçip iltihabı vucudumdan atıldıktan sonra pompa ile falan denesem Sütüm bi kaç. hafta sonra tekrar gelirmi? Gelse bile emzirmemde sorun olurmu,zor olacak belki ama 6 ayına kadar pompa ile vermeye devam etmek istiyorum böyle vicdanım hiç rahat değil.. Hapı alalı 3 gün oldu,sağsam süt geliyo şimdi ama içinde kalanmı yoksa yeni süt mü bilmiyorum,çok sağmakta istemiyorum şimdi iltihab duruyor çünkü tekrar sorun çıkarabilir.. Lütfen yardımcı olun bana burda sormam mümkün değil,kendimi çok yıprattığımı düşünüp vermemi önermiyorlar çünkü onlar için emzirmek o kadarda şart.değil

Kadın Hastalıkları 23.12.2013 09:08

Diğer Sorular

Kizlik zari

Doktor hanim üzerimde kiyafet varken(iç çamaşiri ve ped) vajinaya elle baskıyla( 1-2cmlik bir baski asiri zorlama yok vajinam olay aninda kuru oldugu... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

Genital organ bozukluklari

Merhaba doktor hanim , sizden özürdileyerek rahatsizligimi size paylasmak istiyorum . ben 22 yasindayim boyum 1.85cm , kilom 86kg , ve penisimin boyu... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

Kizlik zari

Doktor bey üzerimde kiyafet varken(iç çamaşiri ve ped) vajinaya elle baskıyla( 1-2cmlik bir baski) kızlık zarı bozulur mu? devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

Kizlik zari

Hocam vajinanın dil ile yalanmasiyla ve dilin biraz içeri girmesiyle kizlik zari bozulur mu? dilin herhangi bir zorlamasi yoktu ve kanama olmadı. teşe... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

Aşılamada fazla doz

Hic bir sikayet yok kusma ishal bagirsak tikanikligi,sadece endisem acaba ireliye donuk her hangi bir gelisim bizuklugu beyin hasari ic organlara etki... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.İlgili uzmanlar

.
x