CC
Soru Sahibi
7 Mart 2011 01:30

Sol ayak dizkapagimda odem oldugunu cekilen mr ve tomografi neticesinde ogr

Sol ayak dizkapagimda odem oldugunu cekilen mr ve tomografi neticesinde ogrendim,buna istinaden hic bir ilac almiyorum,(dr vermedi)ayagimdaki agri devamediyo bu yaklasik ikiaydir,ya ameliyat olmami yada ozel bir igne vurmalarini soyluyorlar fakat bayer firmasi getirmesi icin muracat edildi fakat getirmediler.ben sol ayagimin ust baldirinin inceldigini gucunun azaldigini goruyorum,sabah ve aksam olmak uzere iki defa ayak eksersizi dr tavsiyesiyle yapiyorum,nereyi ve ne yapmami onerirsiniz acil

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hasan Dermesin
Ortopedi ve Travmatoloji

ağılık takarak egsersiz öneririm

7 Mart 2011 10:18