YY
Soru Sahibi
18 Şubat 2011 17:41

slm solian ilacı kilo aldırırmı?sinirliliğe ii gelirmi?hemen etki edermi yo

slm solian ilacı kilo aldırırmı?sinirliliğe ii gelirmi?hemen etki edermi yoksa belli bi zamn mı geçmesi gerekiyo?lustral obsesife iyi gelirmi?solian içen herkes kilo alıyomu?kilo almak istemiyorm.tşk ederm

2 cevap
Cevaplar (2)

siz lustral ve solian mı kullanıyorsunuz, bunları bir psikiyatrist mi verdi, size hangi tanıyla bu ilaçları verdi?

19 Şubat 2011 22:26
YY
Soru Sahibi

solianı nişanlım kullanıyo bipolar bozkluk yazmış sinirliydi şüphecilik vardı.kıskançlık çabuk sinirleniyo.dikkatinn dağınık old söylüyo çok uyuyo ilaç kullandığndn bu belirtilere solian uygun değilmi acaba kilo aldırırmı?yoksa başka doktora mı gidelim.lustralı kardeşim kullanıyo obsesif teşhisi kondu.tşk ederm

20 Şubat 2011 08:39

obsesif kompulsif bozuklukta lustral uygun bir ilaç ama bu tanıda ilaçların kullanım dozu önemli, Solian'ı yüksek dozda kullanıyorsa uyku hali, sersemlik yapabilir, bunu doktoruna sorabilir, bu ilaç kilo aldırabilir.

20 Şubat 2011 22:37