yy
Soru Sahibi
25 Kasım 2013 14:31

sevgilimin duyguları

mrb sevgilimle sinemada film izlerken bana filmdeki kız için çok güzel kız değilmi diye sordu bende bozuldum sonrasında şaka yaptım seni denedim diye yemin ediyo v akabinde güzel dedim benimmi oldu v tv dekiler için onlar ulaşılamaz diyo sinirlerim bozuldu bu sözlerinin üzerine bende ulaşılır güzeller olsa n yapcaksın yada senin olma ihtimali olan güzellere bu çirkin değilmi aklıma bisürü soru işareti geliyo demekki tv izlerken bu denli hayranlık uyanıp takılıyo benim yanımda bunu diyosa ben yokken tv yada gerçekte güzel görünce n düşünüp yapar bana diyoki büyütüyosun o olsa şöyle dermiş ben demeliymişimki tv deki o kız güzelde ben değilmiyim bu çok saçma değilmi ki bende güzel bi insanım ondan bin kat hemde çok zoruma gitti fikriniz nedir yorum alabilirmiyim tşk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

sevgili yakamoz, sevgilinin seni sevse de bireysel olarak başka birini beğenemez diyorsun. zevkler, beğeniler ilişki içerisinde konuşulamaz mı demek yani. aynı şekilde sen de beğenilerinden bahsedebilirsin bence. birini beğenmek, onu elde etmek için harekete geçmek demek değil. güzellik, karşısında insanların ne yapacağını bilemediği bir mefhum olsa da olgun ilişkiler tüm duyguların ve fikirlerin paylaşımına açık olmalıdır diye düşünüyorum. bu, kişide bir öfke uyandırıyorsa kişinin kendisiyle ilgili yetersizlik algılarının yoğunluğuna dair bir göstergedir.

25 Kasım 2013 14:52