yd
Soru Sahibi
13 Aralık 2013 13:27

saç dökülmesi

iyi günler doktor hanım. 25 yaşındayım yaklaşık 3 aydır aşırı bir saç dökülmesi yaşıyorum. doktora gidip tahlillerimi yaptırdım. demirim, kanım, ferritin, çinkom ve hormonum normal seviyede çıktı; fakat saçlarım inanılmaz şekilde dökülüyor. saç boyama, ısıya maruz bırakma gibi durumum da yok ne yapabilirim ?priorin, pantogar gibi ilaçları önerir misiniz ya da ne tavsiye edersiniz ? lütfen yardım edin.

1 cevap
Cevaplar (1)

Priorin de pantogar da kullanılabilir. Geçicici bir dökülme olabilir.

13 Aralık 2013 13:29